pracownik gospodarczy

Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Instytut Mikrobiologii Biotechnologii i Immunologii, Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych

Stanowisko: Pracownik gospodarczy przy chowie i hodowli zwierząt laboratoryjnych

w Zwierzętarni

Data ogłoszenia: 13.11.2020 r.

Termin składania ofert do: 27.11.2020 r.

Wymagania:

• Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe w dziedzinie chowu i hodowli zwierząt oraz posiadanie tytułu zawodowego lub dyplomu potwierdzającego kwalifikacje;

• Posiadanie certyfikatów potwierdzających odbycie szkoleń w zakresie niezbędnym do sprawowania opieki nad zwierzętami laboratoryjnymi;

• Posiadanie co najmniej 5–letniego stażu pracy na stanowisku związanym ze sprawowaniem opieki nad zwierzętami laboratoryjnymi.

Dodatkowe atuty:

• Dobra organizacja pracy własnej;

• Znajomość swojego stanowiska i zakresu obowiązków;

• Posiadanie wysokiego poziom wiedzy dotyczącego obowiązujących w Zwierzętarni procedur i konsekwentne ich stosowanie.

• Aktywność w wykonywaniu zadań wykraczających poza standardowy zakres obowiązków wymagających uzupełnienia własnych kompetencji;

• Odpowiedzialność;

• Spostrzegawczość;

• Dobry kontakt oraz nastawienie do zwierząt;

• Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej;

• Dyspozycyjność (praca w soboty, niedziele i święta).

Oferujemy

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne zatrudnienie,

• Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,

• Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitProfit, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, dofinasowanie zajęć sportowych).

Zakres obowiązków:

Szczegółowy zakres obowiązków na stanowisku pracy określi pracodawca.

Warunki pracy:

• Miejsce pracy: Zwierzętarnia, ul. Banacha 12/16 bud. C WBiOŚ

• Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

• Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

• Wymiar etatu: 1/1

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 30.11.2020 r.

MIEJSCE SKŁADANIA OFERT: drogą elektroniczną na adres: aleksandra.budzynska@biol.uni.lodz.pl

Data ogłoszenia: 13 listopada 2020 Termin nadsyłania ofert: 27 listopada 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik gospodarczy Wymiar godzinowy: pełny etat