Zastępca dyrektora Centrum Promocji – specjalista ds. komunikacji strategicznej

Centrum Komunikacji i PR Administracja

Uniwersytet Łódzki

Centrum Promocji

zatrudni

Zastępcę dyrektora Centrum Promocji –

specjalistę ds. komunikacji strategicznej

Zadania na stanowisku pracy

  • Opracowanie strategii komunikacji marki Uniwersytetu Łódzkiego wraz z dyrektorem Centrum Promocji,
  • Wdrażanie strategii komunikacji, wyznaczanie wskaźników, opracowywanie planów realizacji,
  • Bieżący nadzór nad działaniami z obszaru komunikacji prowadzonymi przez jednostki Uniwersytetu Łódzkiego,
  • Wdrażanie nowych narzędzi komunikacyjnych,
  • Koordynacja pracy zespołów odpowiedzialnych za wewnętrzną komunikację,
  • Tworzenie treści dla kanałów wewnętrznej komunikacji w Uczelni,
  • Nadzór nad bieżącą pracą zespołu Centrum Promocji, wyznaczanie kierunków działań.

Wymagania stanowiska

  • Wykształcenie wyższe, minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu obszarem komunikacji i/lub marketingu,
  • Zaawansowanej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętności prowadzenia komunikacji w mediach społecznościowych,
  • Znajomość narzędzi employer brandingu,
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji zadań.

Co oferujemy

  • Pracę na pełny etat w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie.
  • Możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych, np. Erasmus+.
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych.
  • Bogaty pakiet socjalny.

Oferty zawierające CV prosimy kierować na adres e-mail: promocja@uni.lodz.pl w terminie od 17.11.2020 do 29.11.2020.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 17 listopada 2020 Termin nadsyłania ofert: 29 listopada 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: Zastępca dyrektora Centrum Promocji – specjalista ds. komunikacji strategicznej