specjalista ds. promocji Wydawnictwa UŁ

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Jednostki Ogólnouczelniane

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

ogłasza konkurs na stanowisko

specjalisty ds. promocji Wydawnictwa UŁ

Zadania

  • Planowaniei prowadzenie działań na rzecz upowszechniania publikacji naukowych i popularnonaukowych Wydawnictwa UŁ
  • Prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych
  • Współpraca z mediami tradycyjnymi w zakresie kampanii promocyjnych
  • Współpraca z ośrodkami kulturalnymi i instytucjami działającymi na rzecz promocji nauki
  • Organizacja konferencji, spotkań autorskich, spotkań promocyjnych
  • Koordynowanie współpracy z firmami realizującymi zlecone czynności promocyjne
  • Inicjowanie i prowadzenie działań mających na celu wzmocnienie wizerunku Uniwersytetu Łódzkiego i Wydawnictwa Uniwersytetu Łódzkiego
  • Udział w innych projektach i wykonywanie prac zleconych przez dyrektora Wydawnictwa

Oczekiwania wobec Kandydatów

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą wmarketingu i promocji
  • Znajomość branży wydawniczej, zasad promocji książek naukowych i popularnonaukowych
  • Znajomość metod marketingu internetowego
  • Znajomość zasad kreowania przekazu medialnego dostosowanego do wybranej grupy odbiorców
  • Umiejętności analityczne
  • Komunikatywność, zdolności negocjacyjne

Dokumenty aplikacyjne

  • Życiorys
  • List motywacyjny z uzasadnieniem i krótką prezentacją doświadczeń zawodowych

Oferty prosimy składać drogą mailową: marcin.fratczak@uni.lodz.pl; agnieszka.flejterska@uni.lodz.pl; w terminie 21dni od daty ogłoszenia. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 19 listopada 2020 Termin nadsyłania ofert: 9 grudnia 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Jednostki Ogólnouczelniane, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. promocji Wydawnictwa UŁ Wymiar godzinowy: 1/1