ślusarz-spawacz

Dział Inwestycji i Remontów Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni ślusarza-spawacza

w pełnym wymiarze czasu pracyw Dziale Inwestycji i Remontów

Wymagane:

-świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej,

-certyfikat spawalniczy,

-minimum dwuletnie doświadczenie w branży spawalniczej,

-doświadczenie przy konstrukcjach metalowych,

-umiejętności czytania oraz posługiwania się rysunkiem technicznym,

-umiejętności pracy zespołowej, ale też dobrze rozwiniętej samodzielności,

-dbałość o narzędzia i miejsce pracy.

Opis stanowiska pracy:

-obróbka różnego rodzaju stalowych lub metalowych elementów przy pomocy odpowiednich urządzeń,

-cięcie i przygotowanie elementów stalowych do skręcania lub spawania,

-zabezpieczenie poprzez malowanie natryskowe lub pędzlem elementów stalowych,

-spawanie metodami TIG, MIG/MAG, elektroda – różnych elementów metalowych,

-dobór sprzętu i środków ochrony indywidualnej do spawania,

-spawanie lub skręcanie elementów stalowych wg. projektu.

Oferujemy:

-umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

-stabilne stanowisko pracy w jednostce budżetowej,

-bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe),

-możliwość rozwijania umiejętności technicznych,

-dobra atmosfera pracy.

Oferty należy składać w Biurze Podawczym UŁ, Łódź, ul. Narutowicza 68 w godz. 8.30-13.00 z dopiskiem: Dział Inwestycji i Remontów UŁ, telefon: 42 635 43 03 lub na adres mailowy: diir@uni.lodz.pl, w terminie do dnia 30.12.2020 r.

Data ogłoszenia: 10 grudnia 2020 Termin nadsyłania ofert: 30 grudnia 2020
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Inwestycji i Remontów Miasto: Łódź Stanowisko: ślusarz-spawacz Wymiar godzinowy: pełny etat