pracownik administracyjny

Centrum Rozwoju Wydziału Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje osoby na stanowisko administracyjne

w Centrum Rozwoju Wydziału

ds. obsługi systemów PBN, POLON

Zadania:

  • rejestrowanie dorobku publikacyjnego pracowników wydziału w systemach uczelnianych oraz ministerialnych,
  • sprawdzanie kompletności i aktualności danych pracownika w systemie POLON (oświadczenia o dyscyplinie, o zaliczeniu do liczby N, udział procentowy w dyscyplinie itp.),
  • bieżące śledzenie przepisów dotyczących ewaluacji dyscyplin i jednostek,
  • współpraca z dziekanem wydziału i koordynatorami dyscyplin,
  • sporządzanie wykazów pracowników wraz z przypisaniem do dyscypliny i ich wkładem publikacyjnym do dyscypliny (na polecenie dziekana lub koordynatora dyscypliny),
  • prowadzenie szkoleń i udzielanie pracownikom informacji na temat punktacji dorobku naukowego,
  • bieżące monitorowanie kont ORCID pracowników oraz innych systemów niezbędnych do ewaluacji,
  • sporządzanie zestawień z systemu POLON,
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość języka angielskiego,
  • znajomość pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, ewentualnie innych baz do gromadzenia danych,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • dobra organizacja pracy,
  • sumienność i terminowość,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub znajomość przepisów dotyczących ewaluacji dorobku naukowego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (od 1 marca 2021r.)
  • pracę w stałych godzinach (z możliwością wykonywania części obowiązków zdalnie), w miłej atmosferze w przyjaznym zespole,
  • możliwość rozwoju.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres filolog@uni.lodz.pl w terminie do 8 stycznia 2021r. Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 21 grudnia 2020 Termin nadsyłania ofert: 8 stycznia 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Centrum Rozwoju Wydziału Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełen etat