referent

Dział Administracyjny Wydziału Prawa i Administracji Wydział Prawa i Administracji

Referent w dziale administracyjnym (kancelarii) na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego
w wymiarze pełnego etatu

Zadania na stanowisku pracy

  • Rejestracja korespondencji w EZD.
  • Obsługa korespondencji w tym przekazywanie korespondencji do odpowiednich jednostek organizacyjnych i inne czynności wynikające z charakteru pracy.
  • Obsługa interesantów w zakresie przyjmowania i wydawania korespondencji
  • Obsługa urządzeń biurowych.
  • Prowadzenie niezbędnych rejestrów.
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, Excel, Internet).
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Systematyczność i dokładność.
  • Komunikatywność.
  • Samodzielność.
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych ( CV oraz list motywacyjny) drogą elektroniczną do Pani Krystyny Niewiadomskiej - z-cy Dyrektora Administracyjnego na adres: kniewiadomska@wpia.uni.lodz.pl w terminie do 05.02.2021
Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 29 stycznia 2021 Termin nadsyłania ofert: 5 lutego 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Prawa i Administracji, Dział Administracyjny Wydziału Prawa i Administracji Miasto: Łódź Stanowisko: referent Wymiar godzinowy: pełen etat