robotnik wykwalifikowany - ślusarz-spawacz

Dział Inwestycji i Remontów Administracja

Uniwersytet Łódzki zatrudni robotnika wykwalifikowanego (ślusarza-spawacza) w pełnym wymiarze czasu pracy w Dziale Inwestycji i Remontów

Wymagane:

świadectwo ukończenia zasadniczej szkoły zawodowej lub certyfikat spawalniczy,

minimum dwuletnie doświadczenie w branży spawalniczej,

doświadczenie przy konstrukcjach metalowych,

umiejętności czytania oraz posługiwania się rysunkiem technicznym,

umiejętności pracy zespołowej, ale też dobrze rozwiniętej samodzielności,

dbałość o narzędzia i miejsce pracy.

Opis stanowiska pracy:

obróbka różnego rodzaju stalowych lub metalowych elementów przy pomocy odpowiednich urządzeń,

cięcie i przygotowanie elementów stalowych do skręcania lub spawania,

zabezpieczenie poprzez malowanie natryskowe lub pędzlem elementów stalowych,

spawanie metodami TIG, MIG/MAG, elektroda – różnych elementów metalowych,

dobór sprzętu i środków ochrony indywidualnej do spawania,

spawanie lub skręcanie elementów stalowych wg. projektu.

drobne roboty budowlane.

Oferujemy:

umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

stabilne stanowisko pracy w jednostce budżetowej,

bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe),

możliwość rozwijania umiejętności technicznych,

dobra atmosfera pracy.

Oferty należy składać w terminie do dnia 15 lutego 2021 r. w Biurze Podawczym UŁ, Łódź, ul. Narutowicza 68 w godz. 8.30-13.00 z dopiskiem: Oferta pracy na stanowisko robotnika wykwalifikowanego - Dział Inwestycji i Remontów UŁ, lub na adres e- mailowy: diir@uni.lodz.pl, telefon: 42 635 43 03.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko w wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 9 lutego 2021 Termin nadsyłania ofert: 15 lutego 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Inwestycji i Remontów Miasto: Łódź Stanowisko: robotnik wykwalifikowany - ślusarz-spawacz Wymiar godzinowy: pełny etat