pracownik naukowo-techniczny

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni pracownika naukowo-technicznego

Wymagania od kandydatów:

  • posiadane wykształcenie wyższe, preferowane kierunki zarządcze lub ekonomiczne,
  • posiadane minimum 5 letnie doświadczenie na stanowisku zarządczym, projektu/projektów inwestycyjnych lub/i badawczych,
  • posiadane minimum 5 letnie doświadczenie związane z rozliczaniem projektu/projektów dofinansowanych ze środków UE,
  • znajomość unijnych i krajowych przepisów i dokumentów związanych z funduszami strukturalnymi, w szczególności z EFRR,
  • umiejętności zarządcze, organizacyjne oraz rozwiązywania problemów,
  • biegłość w obsłudze komputera: znajomość pakietu MS Office, przeglądarek internetowych, programów obsługujących pocztę elektroniczną,
  • dodatkowe atuty: znajomość systemu informatycznego SL2014, znajomość języka angielskiego, doświadczenie w administracji publicznej.

Kluczowe zadania:

  • koordynowanie administracyjne projektem,
  • zatwierdzanie dokumentów księgowych i finansowych związanych z realizacją projektu,
  • nadzór nad prawidłową realizacją projektu pod kątem finansowym, w szczególności dbanie o prawidłowe wydatkowanie środków finansowych przyznanych w ramach Projektu i kontrola tego, czy planowane wydatki kwalifikują się do pokrycia ich w ramach środków uzyskanych z dofinansowania,
  • nadzór nad pracownikami administracyjnymi zaangażowanymi w rozliczanie projektu,
  • sporządzanie raportów i wniosków płatniczych,
  • współpraca z działem księgowym, finansowym oraz kadrowym,
  • rozliczenie końcowe projektu,
  • udział w kontrolach projektu,
  • wybór podmiotu, który przeprowadzi audyt,
  • staranne, profesjonalne i zgodne z przepisami prawa wykonywanie prac związanych z obsługą Projektu, przy wykorzystaniu zasobów oddanych przez UŁ oraz własnych,
  • niezwłoczne, pisemne informowanie UŁ o wszelkich ryzykach mających wpływ na jakościowe i terminowe zrealizowanie Projektu wraz z podaniem ich przyczyn oraz propozycji niwelacji ryzyk.
  • Praca zgodnie z wymogami Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

Oferujemy:

  • Pracę w młodym dynamicznie rozwijającym się zespole branży B+R
  • Możliwość indywidualnego rozwoju – kursy, szkolenia, własne projekty
  • Fundusz socjalny

Dokumenty aplikacyjne należy składać drogą elektroniczną (na adres: biobank@uni.lodz.pl) do dnia 8 marca do godz. 23:59 lub listowną (decyduje data wpływu) Pracownia Biobank, Katedra Biofizyki Molekularnej, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Pomorska 139.

Czas trwania umowy: 12 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Wymiar czasu pracy: 1 etat, umowa o pracę

Zatrudnienie w ramach projektu pn. „Genomowa Mapa Polski w otwartym dostępie – digitalizacja zasobów biomolekularnych pracowni Biobank UŁ”, realizowanego na Uniwersytecie Łódzkim, na podstawie środków przyznanych umową o dofinansowanie nr POPC.02.03.01-00-0097/19

Data ogłoszenia: 23 lutego 2021 Termin nadsyłania ofert: 8 marca 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik naukowo-techniczny Wymiar godzinowy: pełny etat