Pełnomocnik ds. promocji

Centrum Komunikacji i PR Administracja

Uniwersytet Łódzki zatrudni

Pełnomocnika ds. promocji nauki dwóch Wydziałów: Chemii oraz Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska

Zadania na stanowisku pracy

  • Wyszukiwanie i tworzenie treści źródłowych do materiałów promocyjnych o treści popularnonaukowej (tekstowych, video, dźwiękowych i graficznych).
  • Planowanie działań promocyjnych obu Wydziałów, związanych z badaniami naukowymi
  • Wsparcie obu Wydziałów w prowadzeniu mediów społecznościowych (planowanie publikacji, zapewnianie treści).
  • Stała współpraca z Centrum Promocji Uniwersytetu Łódzkiego (planowanie i ustalanie działań, regularne raportowanie efektów pracy).
  • Regularny kontakt z władzami i pełnomocnikami Wydziałów Chemii oraz Biologii i Ochrony Środowiska.
  • Stały kontakt z dziennikarzami z redakcji lokalnych i ogólnopolskich.

Wymagania stanowiska

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy redakcyjnej.
  • Umiejętność samodzielnego planowania, organizowania i raportowania swojej pracy.
  • Wysokie umiejętności interpersonalne.
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki biologiczno-chemiczne).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów.

Oczekiwania

  • Regularne publikacje – w mediach uniwersyteckich i zewnętrznych - promujące działalność naukową obu Wydziałów.
  • Kreatywność i zaangażowanie.

Co oferujemy

  • Pracę w uczelni o wiodącej pozycji naukowej i dydaktycznej, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie.
  • Rozwój poprzez liczne inicjatywy doskonalenia umiejętności i kompetencji.
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem.
  • Bogaty pakiet socjalny.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: promocja@uni.lodz.pl w terminie do 31.03.2021 r.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 1 marca 2021 Termin nadsyłania ofert: 31 marca 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: Pełnomocnik ds. promocji