etat administracyjny

Dział Administracji i Komunikacji Wydział Zarządzania

U N I W E R S Y T E T Ł Ó D Z K I

z a t r u d n i

pracownika na etacie administracyjnym w Dziale Administracji i Komunikacji w Sekcji gospodarczej Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego w pełnym wymiarze czasu pracy na umowę o pracę

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość zagadnień technicznych, budowlanych, z zakresu ślusarstwa, stolarstwa
  • zdolności manualne i zamiłowanie do majsterkowania mile widziane
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
  • znajomość zagadnień z zakresu obsługi sprzętu AV, elektroniki
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • praktyczna znajomość MS Office
  • samodzielność, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • gotowość do pracy w wybrane weekendy
  • wysoka motywacja oraz kultura osobista

Obowiązki:

  • kontrola infrastruktury pod kątem usterek i uszkodzeń
  • nadzór nad wybranymi pracami remontowymi i modernizacyjnymi
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem systemów instalacyjnych w budynku
  • nadzór nad pracą ochrony
  • nadzór nad funkcjonowaniem dźwigów osobowych, infrastruktury parkingu
  • sporządzanie specyfikacji technicznych, dokonywanie zakupów wyposażenia
  • wykonywanie drobnych prac konserwacyjno-naprawczych oraz ogólnobudowlanych związanych z infrastrukturą Wydziału
  • wykonywanie prac w zakresie napraw mebli i sprzętu znajdującego się w budynku Wydziału
  • wykonywanie prac związanych z montażem i instalacją nowego sprzętu i wyposażenia audiowizualnego
  • obsługa urządzeń audiowizualnych w salach dydaktycznych podczas zajęć i wydarzeń odbywających się na Wydziale
  • udział w komisjach inwentaryzacyjnych, likwidacyjnych
  • prowadzenie czynności zmierzających do właściwej gospodarki odpadami

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych i zaangażowanych

Oferty przyjmuje i informacji udziela z-ca kierownika Działu Administracji i Komunikacji WZ, Łódź, ul. Matejki 22/26, p. 105, tel. 42 635 63 41, promocja.wz@uni.lodz.pl

Data ogłoszenia: 22 kwietnia 2021 Termin nadsyłania ofert: 21 maja 2021 Termin rozstrzygnięcia: 31 maja 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania, Dział Administracji i Komunikacji Miasto: Łódź Stanowisko: etat administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat