informatyk-specjalista ds. wdrożeń systemów typu CRIS

Centrum Informatyki Administracja

CENTRUM INFORMATYKI UŁ

zatrudni

Specjalista ds. wdrożeń systemów typu CRIS

(dwa etaty)

Opis stanowiska

- wdrażanie systemów informatycznych

- opracowywanie analiz przedwdrożeniowych

- tworzenie i uzupełnianie dokumentacji

- prowadzenie opieki powdrożeniowej i koordynacja zgłoszeń serwisowych

- przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników

- konsultacje telefoniczne

W zakres obowiązków wchodzić będą:

- Udział we wdrożeniu Systemu Ewidencji Osiągnięć (SEO)typu CRIS .

- Dostosowanie SEO do potrzeb Uniwersytetu Łódzkiego.

- Testowanie i wdrażanie wykonanych modyfikacji

- Tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów ETL

- Analiza zgłaszanych problemów.

- Przygotowywanie dokumentacji projektowej.

- Wsparcie użytkowników.

- Tworzenie: raportów, etykiet, zestawień i statystyk

Wymagania

- Udział w co najmniej 3 wdrożeniach systemu typu CRIS z wykazu euroCRIS

- Umiejętność posługiwania się systemami wspierającymi pracę grupową (Git, Redmine)

- Znajomość repozytorium treści Apache Jackrabbit,baz danych mongoDB, Postgresql, JMS np. Hazelcast

- Bardzo dobra znajomość języka Java.

- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych

- Umiejętność pracy w zespole

- Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co oferujemy

- Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia poprzez uczestnictwo w dużych projektach,

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,

- System premiowy i bonusowy,

- Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,

- Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitProfit, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie zajęć sportowych).

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mailowy: ci@uni.lodz.pl w okresie 5 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 22 kwietnia 2021 Termin nadsyłania ofert: 26 kwietnia 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: informatyk-specjalista ds. wdrożeń systemów typu CRIS Wymiar godzinowy: pełen etat