kierownik domu studenta

Centrum Obsługi Spraw Społecznych i Socjalnych Studentów i Doktorantów Administracja

Uniwersytet Łódzki

Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów

zatrudni

Kierownika

w V i VII Domu Studenta

w wymiarze jednego etatu

Wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

- znajomość programów MS Office, szczególnie excel,

- bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, kreatywność,

- umiejętność pracy w zespole i zarządzania zasobami ludzkimi,

- umiejętność uczenia się i otwartość na różnorodność zadań,

- doświadczenie zawodowe (minimum 5 lat).

Zakres zadań:

- zapewnienie odpowiedniej organizacji pracy podległych pracowników,

- kwaterowania i wykwaterowania na podstawie list i skierowań

- prowadzenie książki meldunkowej,

- egzekwowanie i prowadzenie ewidencji opłat za zamieszkiwanie studentów, systematyczne

sporządzanie miesięcznych sprawozdań finansowych i raportów z kasy fiskalnej,

- przyjmowanie i rozliczanie kaucji przyjmowanych od studentów cudzoziemców,

- prowadzenie ewidencji majątku.

- prawidłowe gospodarowanie sprzętem znajdującym się na terenie Domu Studenckiego oraz

prawidłowe prowadzenie magazynów podręcznych i zabezpieczenie przechowywanego w

nim mienia przed kradzieżą, pożarem, zalaniem itp.

- obsługa systemu USOS w zakresie modułu Akademiki,

- utrzymanie budynku Domu Studenckiego w dobrym stanie technicznym poprzez zgłaszanie

zapotrzebowania na naprawy, sprzęty, lub inne usługi zapewniające optymalne

funkcjonowanie budynku,

- realizowanie postanowień zawartych w Zarządzeniach dotyczących funkcjonowania Domu

Studenckiego, współpraca z Radą Mieszkańców i Radą Osiedla,

- inne zadania zlecane przez przełożonych

Uniwersytet Łódzki oferuje:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pracę w zgranym zespole,

- możliwości rozwoju poprzez szkolenia zawodowe, i szkolenia rozwijające kompetencje

- bogaty pakiet świadczeń socjalnych ( m. in. dofinansowanie wypoczynku pracownika
i członków rodziny, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy

program emerytalny, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie zajęć

sportowych).

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny i klauzulę dla kandydata do pracy prosimy przesyłać na adres:

e-mail:anna.felisiak@uni.lodz.pl

w terminie do 7 maja 2021 roku

Zatrudnienie planowane jest od 1 czerwca 2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 23 kwietnia 2021 Termin nadsyłania ofert: 7 maja 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Obsługi Spraw Społecznych i Socjalnych Studentów i Doktorantów Miasto: Łódź Stanowisko: kierownik domu studenta Wymiar godzinowy: pełny etat