pomoc techniczna

Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych

poszukuje pracownika na stanowisko pomoc techniczna w pożywkarni Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych, Instytut Mikrobiologii Biotechnologii i Immunologii

Data ogłoszenia: 17.05.2021 r.

Termin składania ofert do: 31.05.2021 r.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zasadnicze;
  • Przygotowywanie podłóż mikrobiologicznych;
  • Sterylizacja szkła oraz materiałów laboratoryjnych;
  • Obsługa sprzętu: waga analityczna, sterylizator parowy (autoklaw), suszarki laboratoryjne;
  • Terminowe przygotowywanie wszelkich materiałów i sprzętu do celów dydaktycznych i naukowych;
  • Z powodu ścisłego związku pracy z procesami dydaktycznymi, wykorzystanie urlopu wypoczynkowego w okresie poza terminami zajęć dydaktycznych (czerwiec-sierpień);
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi autoklawów

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość swojego stanowiska i zakresu obowiązków;
  • Aktywność w wykonywaniu zadań wykraczających poza standardowy zakres obowiązków wymagających uzupełnienia własnych kompetencji;
  • Sprawność manualna;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność;
  • Wysoki poziom komunikacji interpersonalnej;

Oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne zatrudnienie,
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitProfit, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, dofinasowanie zajęć sportowych).

Zakres obowiązków:

Szczegółowy zakres obowiązków na stanowisku pracy określi pracodawca.

Warunki pracy:

  • Miejsce pracy: Pożywkarnia, ul. Banacha 12/16 bud. A WBiOŚ
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • Wymiar etatu: 1/1
  • Data rozpoczęcia: 21.06.2021 r.

Termin rozstrzygnięcia: 02.06.2020 r.

MIEJSCE SKŁADANIA OFERT: drogą elektroniczną na adres: aleksandra.budzynska@biol.uni.lodz.pl

Data ogłoszenia: 17 maja 2021 Termin nadsyłania ofert: 31 maja 2021 Termin rozstrzygnięcia: 2 czerwca 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych Miasto: Łódź Stanowisko: pomoc techniczna Wymiar godzinowy: pełny etat