biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

poszukuje kandydatów na stanowisko

biolog– 1 x pełen etat

w grupie pracowników naukowo-technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe minimalnie na poziomie licencjatu (biologia, biotechnologia lub pokrewne)
  • Ugruntowana wiedza z zakresu biologii molekularnej,
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • Biegła obsługa pakietu MS OFFICE (zwłaszcza Excela)
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, samodzielności i skuteczności
    w działaniu, poczucie odpowiedzialności oraz dokładności w wykonywaniu zadań

Opis zadania: digitalizacja zbiorów

Zakres obowiązków:

      • Realizacja prac laboratoryjnych z zakresu biobankowania ludzkiego materiału biologicznego Pracowni Biobank UŁ w ramach projektu B1711000000757
      • Realizacja prac zleconych przez Kierownika Pracowni Biobank UŁ
      • Przestrzeganie przepisów BHP i ppoż.
      • Przestrzeganie zapisów Polityki Bezpieczeństwa Informacji.
      • Wykonywanie innych zadań wynikających ze statutowej działalności jednostki, zleconych przez jej kierownika

Typ konkursu: w ramach projektu B1711000000757

Tytuł: „Infrastruktura Badawcza Biobanków i Zasobów Biomolekularnych BBMRI-ERIC”

Czas trwania umowy: do 31 grudnia 2021 r.

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:

Uniwersytet Łódzki

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Pracownia Biobank, ul. Pomorska 139, 90-231 Łódź
lub mailowo na adresy: dominik.strapagiel@biol.uni.lodz.pl
do dnia 07.07.2021 roku
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 22 czerwca 2021 Termin nadsyłania ofert: 7 lipca 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: biolog w grupie pracowników naukowo-technicznych Wymiar godzinowy: pełny etat