specjalista

Pracownia Biobank Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

poszukuje kandydatów na stanowisko

specjalisty – 2 x pełen etat

pracownik naukowo-technicznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe minimalnie na poziomie licencjatu
  • Ugruntowana wiedza z zakresu biologii molekularnej
  • Doświadczenie w pracy laboratoryjnej (reakcje PCR, oczyszczanie produktów PCR, izolacja kwasów nukleinowych)
  • Biegła obsługa pakietu MS OFFICE (zwłaszcza Excela)
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole, samodzielności i skuteczności
    w działaniu, poczucie odpowiedzialności oraz dokładności w wykonywaniu zadań

Opis zadania: obsługa projektów komercyjnych realizowanych przez Pracownię Biobank

Zakres obowiązków:

  • Praca manualna polegająca na opracowaniu próbek materiału biologicznego - przygotowanie próbek do wykonania reakcji sekwencjonowania z użyciem technologii NGS lub mikromacierzy (genotypowanie, metylacja)
  • Praca w systemie zarządzania jakością
  • Wprowadzenie danych do informatycznych systemów wewnętrznych Pracowni Biobank UŁ
  • Wykonywanie innych obowiązków zleconych przez Kierownika Pracowni Biobank UŁ

Typ konkursu:

Dokumenty aplikacyjne (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres:

Uniwersytet Łódzki

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska
Pracownia Biobank, ul. Pomorska 139, 90-231 Łódź
lub mailowo na adresy: dominik.strapagiel@biol.uni.lodz.pl
do dnia 07.07.2021 roku

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 22 czerwca 2021 Termin nadsyłania ofert: 7 lipca 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Pracownia Biobank Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista