specjalista w grupie pracowników naukowo-technicznych

Instytut Romanistyki Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje cztery osoby na ½ etatu na stanowiska specjalisty w grupie pracowników nauk.-techn.

Przy projekcie Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

(zatrudnienie od sierpień 2021)

Zadania:

  • Redakcja i adjustacja przygotowanych e-materiałów do nauki języka włoskiego;
  • Redagowanie tekstów pod względem językowym;
  • Wykonywanie korekty językowo-redakcyjnej tworzonych przez autorów;
  • Wykonywanie korekty językowo-redakcyjnej materiałów umieszczonych na platformie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe co najmniej magisterskie (preferowane kierunki humanistyczne: edytorstwo, filologia polska, filologia włoska lub inne studia filologiczne);
  • kwalifikacje zawodowe zgodnie z zajmowanym stanowiskiem lub wykonywaną pracą na rzecz zadań redaktorskich;
  • bardzo dobrą znajomość zasad ortografii, interpunkcji, gramatyki i stylistyki języka włoskiego i polskiego;
  • umiejętność edycji tekstu;
  • co najmniej 3-letni staż pracy w zakresie wykonywania czynności redakcyjnych/korekcyjnych;
  • doświadczenie w pracy na edukacyjnych materiałach w dla uczniów
  • znajomość pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint;
  • sumienność i terminowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w miłej atmosferze w przyjaznym zespole;
  • pracę przy projekcie unijnym – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój;
  • możliwość rozwoju.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres sylwia.lagnowska@uni.lodz.pl w terminie do 29 lipca 2021r. Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 9 lipca 2021 Termin nadsyłania ofert: 31 sierpnia 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Instytut Romanistyki Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista w grupie pracowników naukowo-technicznych Wymiar godzinowy: 1/2 etatu