młodszy specjalista

Centrum Współpracy z Otoczeniem Administracja

Uniwersytet Łódzki
zatrudni pracownika na stanowisku
młodszy specjalista / specjalista ds. współpracy z otoczeniem

w Centrum Współpracy z Otoczeniem UŁ
w pełnym wymiarze czasu pracy

Poszukujemy osoby, która wesprze działania realizowane przez Uniwersytet Łódzki we współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.

Poszukujemy kandydatów, którzy mają doświadczenie w zakresie budowania długofalowych relacji biznesowych, organizacji wydarzeń i networkingu. Zależy nam na osobie samodzielnej i odpowiedzialnej. Dajemy swobodę działania i możliwość rozwoju, ale w zamian oczekujemy inicjatywy, rzetelności i zaangażowania. Nasze Centrum to zgrany zespół ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach. Dołącz do nas, jeśli cenisz sobie #teamwork i jesteś otwarty/otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania.

Główne obowiązki:

  • inicjowanie i rozwój projektów realizowanych wspólnie z partnerami biznesowymi;
  • kreowanie i proponowanie nowych rozwiązań i form współpracy z otoczeniem;
  • obsługa administracyjna realizowanych projektów wraz ze wsparciem zespołu;
  • współpraca projektowa z jednostkami wewnętrznymi uczelni;
  • wsparcie przy przedsięwzięciach ogólnouczelnianych;
  • procedowanie umów i porozumień o współpracy;
  • prowadzenie bazy danych partnerów biznesowych z podziałem na branże;
  • prowadzenie spraw związanych z udzielaniem zamówień publicznych w zakresie zadań Centrum;
  • raportowanie, ewaluacja i planowanie działań w krótkiej i długiej perspektywie;
  • sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji dotyczących realizowanych zadań;
  • wykonywanie czynności dotyczących obiegu i rejestracji dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej.

Wymagania podstawowe:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z: kontaktem z firmami/ngo/instytucjami, organizacją wydarzeń, marketingiem, PR,
  • umiejętność koordynowania zadań związanych z realizacją projektów, zarządzania projektami oraz pracy z zespołem zaangażowanym w jego merytoryczną organizację,
  • umiejętność pozyskiwania partnerów do projektów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną,
  • doświadczenie zawodowe związane z obsługą klienta (również w języku angielskim),
  • umiejętność prowadzenia korespondencji biurowej,
  • umiejętność kreatywnego myślenia,
  • dobra organizacja pracy własnej i efektywne zarządzanie czasem,
  • wysoka kultura osobista, optymizm i rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • znajomość obsługi pakietu Ms Office 365 na poziomie zaawansowanym oraz narzędzi do pracy online,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • wykształcenie wyższe.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustaw: Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Prawo zamówień publicznych, o ochronie danych osobowych,
  • znajomość Strategii Uniwersytetu Łódzkiego 2021-2030,
  • podstawowa znajomość programów graficznych (Canva Pro, Photoshop, Adobe Ilustrator itp.),
  • podstawowa znajomość jednego z systemów CMS (WordPress, Typo3, Drupal),
  • doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków zewnętrznych,
  • znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • stacjonarny tryb pracy,
  • prywatną opieka medyczna,
  • kartę sportowa FitProfit,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania w zespole,
  • zdobycie doświadczenia w pracy w jednym z czołowych uniwersytetów w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: wspolpraca@uni.lodz.pl do dnia 31.07.2021 r.

Data ogłoszenia: 14 lipca 2021 Termin nadsyłania ofert: 31 lipca 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Współpracy z Otoczeniem Miasto: Łódź Stanowisko: młodszy specjalista Wymiar godzinowy: 1/1