młodszy specjalista

Centrum Współpracy z Otoczeniem Administracja

Uniwersytet Łódzki
zatrudni pracownika na stanowisku

w Biurze Karier w Centrum Współpracy z Otoczeniem UŁ
w pełnym wymiarze czasu pracy

Poszukujemy osoby, która wesprze realizację cyklicznych badań socjologicznych realizowanych przez Uniwersytet Łódzki, m.in. monitorujących losy zawodowe absolwentów oraz dotyczących oceny studiów.

Zależy nam na osobie samodzielnej i odpowiedzialnej. Dajemy swobodę działania i możliwość rozwoju, ale w zamian oczekujemy inicjatywy, rzetelności i zaangażowania. Nasze Centrum to zgrany zespół ludzi o różnych pasjach i zainteresowaniach. Dołącz do nas, jeśli cenisz sobie #teamwork i jesteś otwarty/otwarta na nowe doświadczenia i wyzwania.

Główne obowiązki:

  • przeprowadzanie badań monitorujących kariery zawodowe absolwentów UŁ za pomocą wypracowanych metod i narzędzi badawczych,
  • pomoc w organizowaniu wydarzeń Biura Karier (m. in. Akademia Kompetencji, Targi Pracy, WorkShow),
  • obsługa administracyjna realizowanych projektów wraz ze wsparciem zespołu,
  • współpraca projektowa z jednostkami wewnętrznymi uczelni,
  • wsparcie przy przedsięwzięciach ogólnouczelnianych,
  • bieżąca obsługa studentów i pracodawców,
  • raportowanie, ewaluacja i planowanie działań w krótkiej i długiej perspektywie;
  • sporządzanie sprawozdań, analiz i informacji dotyczących realizowanych zadań;
  • wykonywanie czynności dotyczących obiegu i rejestracji dokumentów w wersji papierowej i elektronicznej.

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość zasad prowadzenia badań socjologicznych ilościowych i jakościowych,
  • znajomość podstaw tworzenia narzędzi badawczych, opracowania materiałów badawczych oraz tworzenia raportów,
  • dobra znajomość praktyczna SPSS,
  • dobra znajomość obsługi pakietu Ms Office 365 oraz narzędzi do pracy online,
  • rozwinięte umiejętności analityczne i interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną,
  • dobra organizacja pracy własnej i efektywne zarządzanie czasem,
  • wysoka kultura osobista, optymizm i rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość ustaw: Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce, Prawo zamówień publicznych, Ustawa o ochronie danych osobowych,
  • podstawowa znajomość jednego z systemów CMS (np. WordPress, Typo3, Drupal),
  • doświadczenie w realizacji i rozliczaniu projektów finansowanych ze środków zewnętrznych,
  • umiejętność kreatywnego myślenia,
  • znajomość innych języków obcych.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • .możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych, np. Erasmus+,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę sportową FitProfit,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • pracę w ciekawej, twórczej atmosferze w pełnym pomysłów i energii do ich realizowania w zespole,
  • zdobycie doświadczenia w pracy w jednym z czołowych uniwersytetów w Polsce.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie CV na adres: natalia.tredowicz@uni.lodz.pl w terminie do dnia 18.08.2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 29 lipca 2021 Termin nadsyłania ofert: 18 sierpnia 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Współpracy z Otoczeniem Miasto: Łódź Stanowisko: młodszy specjalista