pomocniczy pracownik obsługi ds.technicznych-elektryk

XIV Dom Studenta Administracja

Uniwersytet Łódzki Centrum Obsługi Studentów i Doktorantów – XIV Dom Studenta zatrudni pracownika na stanowisku

pomocniczy pracownik obsługi ds. technicznych - elektryk

Wymagane:

- wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,

- doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata,

- świadectwo kwalifikacyjne na stanowisku eksploatacji do 1kV lub powyżej 1kV w zakresie obsługi, konserwacji, remontów oraz kontrolno – pomiarowym dla urządzeń, instalacji i sieci elektrycznych,

- umiejętność pracy w zespole,

- samodzielność i dobra organizacja pracy,

- wykazywanie inicjatywy w rozwiązywaniu problemów

Oferujemy:

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

- stabilne stanowisko pracy w jednostce budżetowej,

- bogaty pakiet świadczeń socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe, pracowniczy program emerytalny),

- możliwość rozwijania umiejętności technicznych,

- dobrą atmosferę pracy.

Zakres obowiązków:

- konserwacja oraz naprawa instalacji, maszyn i urządzeń elektrycznych (sieci elektryczne, instalacja urządzeń niskiego napięcia – do 1 kV),

- instalacja i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych,

- montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną,

- sporządzanie planu zakupu niezbędnych materiałów i narzędzi.

Oferty zawierające CV należy przesłać mailowo na adres: ds14@uni.lodz.pl lub przesłać pocztą na adres: XIV Dom Studenta UŁ, ul. Matejki 21/23, 90-231 Łódź. w terminie do dnia 01 lipca 2022 r.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami

Data ogłoszenia: 1 czerwca 2022 Termin nadsyłania ofert: 1 lipca 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, XIV Dom Studenta Miasto: Łódź Stanowisko: pomocniczy pracownik obsługi ds.technicznych-elektryk Wymiar godzinowy: pełny etat