pracownik administracyjny

Katedra Geografii Politycznej, Historycznej i Studiów Regionalnych Wydział Nauk Geograficznych

Oferta-pracy:

pracownik administracyjny w Sekretariacie KGPHiSR (na zastępstwo)

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych, Katedra Geografii Politycznej, Historycznej i Studiów Regionalnych, ul. Kopcińskiego 31, 90-142 Łódź, p. 404

Miasto: Łódź

Stanowisko: Administracja: specjalista – pracownik Sekretariatu w wymiarze 3/4 etatu na zastępstwo

Warunki zatrudnienia: umowa na 3/4 etatu na zastępstwo

Wykształcenie: wyższe magisterskie, preferowane kierunki: geografia, administracja, filologia

Od kandydata wymaga się:

- wykształcenia wyższego magisterskiego, preferowane w zakresie: geografii, administracji, filologii;

- bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office;

- rzetelności, dokładności, terminowości;

- dobrej organizacji pracy;

- mile widziane doświadczenie w zakresie pracy biurowej, obsługi sekretariatu,
edytorstwa tekstów.

Zakres obowiązków:

- prowadzenie Sekretariatu Katedry GPHiSR: kompleksowa obsługa administracyjna, obieg dokumentów, rozliczanie projektów badawczych i dydaktycznych;

- organizacyjne i techniczne przygotowywanie konferencji naukowych;

- przygotowywanie obciążeń dydaktycznych pracowników.

Osoby przystępujące do rekrutacji powinny złożyć podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego wraz z wymienionymi poniżej załącznikami:

– kwestionariusz osobowy,

– życiorys,

– odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych,

– kopie zaświadczeń o odbytych kursach, posiadanych kwalifikacjach zawodowych.

Data ogłoszenia: 1 września 2021 r.

Termin nadsyłania ofert: 19 września 2021 r.

Termin rozstrzygnięcia: 28 września 2021 r.

Zgłoszenie/Kontakt

Zgłoszenia, z dopiskiem „Konkurs na stanowisko pracownika sekretariatu”, należy dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą elektroniczną na adres: Katedra Geografii Politycznej, Historycznej i Studiów Regionalnych, ul. Kopcińskiego 31, 90-142 Łódź, p. 404

Telefon kontaktowy: 42 635-45-90;

e-mail: geopol@geo.uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 1 września 2021 Termin rozstrzygnięcia: 28 września 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk Geograficznych, Katedra Geografii Politycznej, Historycznej i Studiów Regionalnych Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: 3/4 etatu