pracownik administracyjny

Wydział Matematyki i Informatyki Wydział Matematyki i Informatyki

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego
poszukuje na zastępstwo
pracownika administracyjnego do Dziekanatu Wydziału

Zadania:

  • Przygotowanie i organizacja planu zajęć dla studentów, w tym:
  • Czynności związane z Uniwersyteckim Systemem Obsługi Studentów (USOS):
  • przygotowywanie projektu rozdziału zajęć;
  • układanie planu;
  • obsługa zmian w planie zajęć;
  • przygotowanie rozliczenia godzin przeprowadzonych zajęć na WMiI oraz zajęć prowadzonych na innych wydziałach UŁ przez pracowników WMiI.
  • wprowadzanie planu studiów do systemu;
  • obsługa przedmiotów planu studiów w systemie;
  • tworzenie grup studenckich;
  • zapisywanie i rejestracja studentów na zajęcia;
  • wprowadzanie wymagań etapowych zgodnie z programami studiów;
  • obsługa programów studiów w systemie;
  • wykonywanie innych poleceń kierownika i władz zwierzchnich.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- znajomość języka angielskiego;

- doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym (mile widziane w uczelni wyższej);

- znajomość pakietu MS Office;

- dobra organizacja pracy;

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- samodzielność, systematyczność, terminowość.

Oferujemy:

- pracę w stałych godzinach;

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do 24.09.2021 r. na adres katarzyna.zapotoczna@wmii.uni.lodz.pl .

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 6 września 2021 Termin nadsyłania ofert: 24 września 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Matematyki i Informatyki, Wydział Matematyki i Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: 1/1