Główny specjalista

Inspektor Ochrony Danych z Biurem Ochrony Danych Administracja

Opis stanowiska

Główny specjalista ds. ochrony danych osobowych

Instytucja: Uniwersytet Łódzki

Administracja: pracownik Biura Ochrony Danych

Miasto: Łódź

Stanowisko: główny specjalista ds. ochrony danych osobowych

Wymiar godzinowy: pełen etat

Główne zadania:

  • bieżące wspieranie Inspektora Ochrony Danych w wykonywaniu obowiązków wynikających z przepisów prawa,
  • aktywny udział w opracowywaniu i aktualizacji dokumentów oraz procedur związanych z bezpieczeństwem danych osobowych,
  • bieżące prowadzenie i aktualizacja wymaganej dokumentacji i rejestrów,
  • udzielanie odpowiedzi na wnioski jednostek wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • współpraca z jednostkami organizacyjnymi UŁ w sferze ochrony danych osobowych,
  • redagowanie i opracowywanie raportów i analiz dla Inspektora Ochrony Danych,
  • wykonywanie audytów,
  • monitorowanie zmian w prawie w zakresie dotyczącym ochrony danych osobowych oraz najlepszych praktyk w zakresie przetwarzania danych,
  • udzielanie wyjaśnień w zakresie przyjętego modelu ochrony danych osobowych w czasie kontroli i audytów zewnętrznych.

Od kandydata oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Prawo, Administracja),
  • znajomość przepisów prawa z zakresu ochrony danych,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze ochrony danych osobowych,
  • samodzielności, kreatywnego myślenia i zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • mile widziana: ukończone studia podyplomowe z zakresu ochrony danych osobowych; znajomość procedur administracyjnych i zasad funkcjonowania uczelni wyższych; wiedza z zakresu zarządzania danymi w systemach IT.

Co oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • system premiowy i bonusowy,
  • ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, karta FitProfit, dofinasowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci).

Zgłoszenia (CV zawodowe) prosimy przesyłać na adres: iod@uni.lodz.pl do dnia 17 września 2021 r. z tytułem wiadomości: “Rekrutacja - Biuro Ochrony Danych”.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 7 września 2021 Termin nadsyłania ofert: 17 września 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Inspektor Ochrony Danych z Biurem Ochrony Danych Miasto: Łódź Stanowisko: Główny specjalista Wymiar godzinowy: 1/1