specjalista ds. promocji

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Jednostki Ogólnouczelniane

UNIWERSYTET ŁÓDZKI

Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego

Specjalista ds. promocji

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:

Specjalista ds. promocji publikacji Wydawnictwa UŁ jest odpowiedzialny za planowanie działań marketingowych dla publikacji humanistycznych i społecznych (literaturoznawstwo, językoznawstwo, kulturoznawstwo, historia, filozofia, historia sztuki, socjologia, prawo), prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych, współpracę z mediami, ośrodkami kultury i innymi instytucjami promującymi czytelnictwo, organizację spotkań autorskich, prowadzenie blogosfery wydawnictwa we wskazanych obszarach tematycznych i inne działania mające na celu upowszechnienie treści naukowych i popularnonaukowych programu wydawniczego Wydawnictwa UŁ.

Wymagania:

Wyższe wykształcenie w zakresie marketingu lub ogólne wykształcenie humanistyczne poparte doświadczeniem uzyskanym w pracy na stanowisku specjalisty ds. marketingu i/lub promocji, znajomość technik i narzędzi służących do realizacji kampanii w mediach społecznościowych, umiejętność redagowania tekstów i zdolności komunikacyjne. Specjalista ds. promocji powinien mieć dobrą znajomość środowisk i mediów, które specjalizują się w promocji i odbiorze treści naukowych publikowanych w UŁ, w szczególności w tematyce historycznej, socjologicznej, prawnej i filozoficznej.

Wydawnictwo UŁ oferuje pracę w jednym z największych wydawnictw uczelnianych w Polsce, które w sposób kreatywny podchodzi do upowszechniania treści naukowych zarówno w gronie specjalistów w danej dyscyplinie naukowej, jak i szerokiej publiczności. Udział w wielu ciekawych projektach, współpraca z instytucjami kulturalnymi w Łodzi i w innych miastach akademickich oraz możliwość kreowania i realizacji własnych projektów to niewątpliwe atuty pracy na stanowisku specjalisty ds. promocji.

Wynagrodzenie: 3 8004 100 zł brutto / mies.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z listem motywacyjnym

w wersji elektronicznej na adres: ewa.bluszcz@uni.lodz.pl lub:agnieszka.janicka@uni.lodz.pl

Data ogłoszenia: 7 września 2021 Termin nadsyłania ofert: 13 września 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Jednostki Ogólnouczelniane, Wydawnictwo Uniwersytetu Łódzkiego Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. promocji