pracownika naukowo-technicznego

Katedra Badania Różnorodności Biologicznej, Dydaktyki i Bioedukacji Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Katedra Badania Różnorodności Biologicznej, Dydaktyki i Bioedukacji,

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska zatrudni pracownika naukowo-technicznego

Opis stanowiska:

Pracownik naukowo-techniczny (technik laboratoryjny)

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Wymiar godzinowy: pełen etat w ramach projektu NCN SONATA BIS

Okres zatrudnienia: 36 miesięcy

Zadania:

Do zadań pracownika będzie należała realizacja zadań przewidzianych w projekcie NCN SONATA BIS „Mikroewolucja życia w miastach – genetyczne mechanizmy procesów urbanizacji zwierząt”, w tym:

- opracowywania protokołów i wykonywanie analiz laboratoryjnych z zakresu genetyki molekularnej (ekstrakcja DNA, PCR, sekwencjonowanie);

- kontrola jakości prac laboratoryjnych wykonywanych przez studentów II i III stopnia;

- procesowanie i kontrola jakości uzyskanych danych (sekwencji genetycznych);

- nadzorowanie i kontrola sprawnego funkcjonowania sprzętu laboratoryjnego oraz dostępności materiałów laboratoryjnych.

Wymagania:

- tytuł magistra biologii, genetyki bądź dziedzin pokrewnych;

- udokumentowana znajomość i wcześniejsze doświadczenie w stosowaniu podstawowych metod i technik molekularnych oraz bioinformatycznych;

- umiejętność samodzielnej pracy laboratoryjnej i pracy w zespole.

Oferujemy:

- umowę o pracę w stabilnej instytucji o ugruntowanej pozycji;

- elastyczne godziny pracy;

- przyjazną atmosferę w zespole.

Wynagrodzenie miesięczne: 3500-4000 zł brutto.

Zgłoszenia (CV zawodowe) prosimy przesyłać na adres piotr.minias@biol.uni.lodz.pl do 21 września 2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 14 września 2021 Termin nadsyłania ofert: 21 września 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Katedra Badania Różnorodności Biologicznej, Dydaktyki i Bioedukacji Miasto: Łódź Stanowisko: pracownika naukowo-technicznego Wymiar godzinowy: pełny etat