Analityk danych

Dział Kontroli Wewnętrznej i Analiz Administracja

Dział Kontroli Wewnętrznej i Analiz UŁ

zatrudni pracownika na stanowisko: Analityka Danych

Zakres obowiązków:

  • analiza danych bibliograficznych z wykorzystaniem baz takich jak: Scopus, SciVal, Web of Science, InCites,
  • przeprowadzenie analizy wyników działalności naukowej z wykorzystaniem dostępnych baz danych,
  • rozwój narzędzi służących do raportowania i analiz,
  • przygotowywanie analiz ad-hoc w odpowiedzi na aktualne potrzeby,
  • analiza, kontrola i monitorowanie procesów w Uczelni.

Oczekiwane umiejętności:

  • zaawansowana znajomość Excel,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • zaangażowanie, komunikatywność, otwartość i chęć pracy w dynamicznym otoczeniu,
  • dobrze widziane: doświadczenie w analizie danych bibliograficznych, znajomość Python, PowerBI, R.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku (laureat konkursu Pracodawca Przyjazny Pracownikom),
  • pracę w zespole ludzi zaangażowanych i otwartych na rozwój,
  • udział w szkoleniach,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe).

Zgłoszenia (CV + list motywacyjny) prosimy nadsyłać do dnia 03.11.2021 r. na adres: barbara.lukomska@uni.lodz.pl z tytułem wiadomości „Rekrutacja - Analityk danych”.

Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo udzielenia odpowiedzi wybranym kandydatom oraz wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Informacje

Data ogłoszenia: 4 października 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Kontroli Wewnętrznej i Analiz Miasto: Łódź Stanowisko: Analityk danych