specjalista

Dział Gospodarki Energetycznej Administracja

Uniwersytet Łódzki

Dział Gospodarki Energetycznej (Telekomunikacja) zatrudni pracownika na stanowisku specjalisty

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Biegła obsługa komputera i sprzętów biurowych
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Samodzielność, systematyczność, terminowość

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie spraw ekonomiczno-finansowych związanych z działalnością sekcji
  • Gromadzenie danych i przygotowywanie sprawozdań dotyczących systemu telekomunikacyjnego
  • Obsługa biurowa sekcji – nadzór nad obiegiem korespondencji służbowej, archiwizacja i organizacja dokumentów
  • Przygotowywanie pism, wniosków, dokumentów itp.
  • Współpraca i wyjaśnianie spraw z operatorami telekomunikacyjnymi dotyczących rachunków telefonicznych UŁ
  • Rozliczanie i nadzór nad terminowymi płatnościami faktur telekomunikacyjnych
  • Wystawianie faktur za usługi telekomunikacyjne dla kontrahentów zewnętrznych i wewnętrznych
  • Prowadzenie ewidencji spraw inwentaryzacyjnych majątku sekcji
  • Przyjmowanie, rejestracja i zgłaszanie usterek linii i aparatów telefonicznych
  • Prowadzenie spraw związanych z bieżącym aktualizowaniem książki telefonicznej UŁ
  • Zabezpieczanie materiałów w celu utrzymania w ciągłej gotowości do pracy sprzętu komputerowego (zamawianie papieru, tonerów itp.)
  • Zamawianie artykułów biurowych i czystościowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, karta FitProfit, dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny)
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Pracę w stałych godzinach

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać mailowo na adres: andrzej.garnys@uni.lodz.pl w terminie do dnia 18 października 2021 r.

Data ogłoszenia: 5 października 2021 Termin nadsyłania ofert: 18 października 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Gospodarki Energetycznej Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: pełny etat