specjalista

Centrum Komunikacji i PR Administracja

Centrum Promocji Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni

specjalistę ds. koordynacji wydarzeń w obszarze Art and Science

Jeśli:

  • chcesz współtworzyć, realizować i koordynować wydarzenia z zakresu Art and Science dla jednej z najważniejszych uczelni wyższych w Polsce,
  • masz co najmniej 3 lata doświadczenia w instytucjach kulturalnych, agencjach PR lub we współpracy z przedstawicielami kultury,
  • znasz i swobodnie nawiązujesz nowe kontakty, poszerzasz swoją wiedzę na temat współpracy nauki i sztuki,
  • piszesz ciekawe i merytoryczne treści w języku polskim,
  • posługujesz się swobodnie językiem angielskim,
  • znasz narzędzia z pakietu Microsoft 365 lub chcesz się ich nauczyć,
  • lubisz dynamiczne środowisko pracy, doskonale radzisz sobie z priorytetyzacją zadań́ i potrafisz terminowo realizować swoje zadania,
  • jesteś osobą samodzielną, zorientowaną na cel,
  • widzisz siebie w dużym zespole o różnorodnych zadaniach,
  • bliskie są ci wartości takie jak odwaga, ciekawość, zaangażowanie, współpraca i szacunek

to Centrum Promocji Uniwersytetu Łódzkiego jest miejscem, gdzie uwolnisz umysł i rozwiniesz skrzydła.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • Stworzenie i wdrożenie strategii działania w obszarze Art and Science, zgodnie z przyjętymi przez Uniwersytet celami,
  • Koordynacja działań i promocji wydarzeń kulturalnych realizowanych przez UŁ,
  • Tworzenie treści dopasowanych do potrzeb wielokanałowej komunikacji,
  • Bieżący kontakt z pracownikami naukowymi i administracyjnymi uczelni,
  • Współpraca z rzecznikiem prasowym i zespołem odpowiedzialnym za komunikację Uniwersytetu Łódzkiego w mediach, mediach społecznościowych, własnych kanałach komunikacji,
  • Stałe rozwijanie swoich kompetencji w zakresie promocji działań kulturalnych, social mediów, marketingu treści,
  • Dzielenie się wiedzą z zespołem Centrum Promocji.

Co oferujemy?

  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • pracę z zespołem specjalistów z różnych obszarów, od których z pewnością wiele się nauczysz,
  • realny wpływ na kształt i efekt prowadzonej przez Uniwersytet Łódzki komunikacji,
  • możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych, np. Erasmus+,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. trzynasta pensja, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie na życie i NNW, prywatna opieka medyczna, dofinansowania wyjazdów wakacyjnych i udziału w wydarzeniach kulturalnych, dofinansowania do przedszkoli, preferencyjne warunki dostępu do Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego, dodatkowe płatne dni wolne).

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  1. zbieranie aplikacji – od 19 do 31 października
  1. kontakt z kandydatami wyłonionymi do II etapu – od 4 do 10 listopada
  1. rozmowy kwalifikacyjne i realizacja zadania rekrutacyjnego – od 10 do 19 listopada
  1. decyzja – do 26 listopada

Oferty zawierające:

  • CV
  • List motywacyjny

prosimy kierować na adres e-mail: promocja@uni.lodz.pl w terminie do 31.10.2021.

Skontaktujemy się z wybranymi z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 19 października 2021 Termin nadsyłania ofert: 31 października 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Komunikacji i PR Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: 1/1