specjalista

Biuro ds. Projektów Wydział Nauk o Wychowaniu

Uniwersytet Łódzki zatrudni
specjalistę na etacie administracyjnym
w Biurze ds. Projektów Wydziału Nauk o Wychowaniu UŁ

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę administracyjną aktualnie realizowanych projektów oraz przygotowywanie wniosków oraz rozwijanie nowych projektów krajowych i międzynarodowych, w tym współpracę z partnerami instytucjonalnymi
i ekspertami indywidualnymi, realizowaną w powyższym zakresie.

Główne obowiązki:

  • planowanie i koordynacja prac związanych z przygotowywaniem, a także składaniem ofert konkursowych oraz wniosków o granty na projekty krajowe
    i międzynarodowe,
  • samodzielne przygotowywanie treści do części pozamerytorycznych
    oraz merytorycznych (we współpracy z ekspertami z danego obszaru); oferty i wnioski są najczęściej składane w ramach takich programów jak: np. POWER, Erasmus+, Horizon itp., lub inne
  • monitorowanie ogłaszanych konkursów krajowych i międzynarodowych oraz analizowanie ich regulaminów i wytycznych,
  • inicjowanie i rozwijanie współpracy z partnerami krajowymi oraz zagranicznymi
    (w języku angielskim), a także prowadzenie komunikacji mailowej i udział
    w spotkaniach,
  • aktywne poszukiwanie pomysłów na nowe projekty i źródła finansowania
    w różnych obszarach działalności

Wymagania:

  • doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji lub rozliczaniu projektów krajowych i/lub międzynarodowych
  • co najmniej dobra znajomość krajowych i międzynarodowych programów (np.
    POWER, Erasmus+, Horizon itp.) współfinansowanych ze środków unijnych oraz zasad ich realizacji,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym w mowie i piśmie,
  • umiejętność szukania rozwiązań,
  • wysoki poziom odpowiedzialności za powierzane zadania i samodzielność w ich realizacji,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność koordynacji prac grupy osób (szczególnie umiejętność zaplanowania procesu przygotowania wniosku, nadzorowania zgodności prac z harmonogramem i podziału zadań),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • łatwość w pisaniu tekstów i formułowaniu argumentów,
  • łatwość w nawiązywaniu współpracy i prowadzeniu bieżącej komunikacji,
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office.

Dodatkowy atut:

  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert/wniosków w obszarze edukacji i/lub rynku pracy,
  • doświadczenie w pracy w administracji publicznej, firmach consultingowych i/lub organizacjach pozarządowych,
  • doświadczenie w pozyskiwaniu, realizacji i/lub rozliczaniu projektów badawczo-rozwojowych,
  • doświadczenie w komercjalizacji wyników badań naukowych.

Oferujemy:

  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole, który lubi swoją pracę,
  • elastyczność i samodzielność działania w odniesieniu do powierzonego zakresu zadań,
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy i w regionie, gwarantującej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • współpracę z najlepszymi badaczami i ekspertami w swoich dziedzinach,
  • możliwość rozwoju i awansu.

Oferty zawierające CV przyjmuje w okresie od dnia 22.10.2021 r. do dnia 27.10.2021r. Biuro Dziekana Wydziału Nauk o Wychowaniu UŁ email: wnow@uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 22 października 2021 Termin nadsyłania ofert: 27 października 2021 Termin rozstrzygnięcia: 28 października 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk o Wychowaniu, Biuro ds. Projektów Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: pełny etat
Wyniki konkursu: 1. DOC_20211117092256