specjalista

Biuro ds. Projektów Wydział Nauk o Wychowaniu

Uniwersytet Łódzki zatrudni
specjalistę na etacie administracyjnym
w Biurze ds. Projektów Wydziału Nauk o Wychowaniu UŁ

Zadania na stanowisku pracy:

  • Monitorowanie postępu finansowego projektów.
  • Sporządzanie raportów finansowych, sprawozdań, analiz.
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej pod względem zgodności z obowiązującymi przepisami i wytycznymi programowymi.
  • Opieka nad prawidłowym obiegiem dokumentów finansowych projektów.
  • Sporządzanie planu rzeczowo-finansowego.
  • Współpraca z innymi jednostkami zaangażowanymi w realizację i finansowanie projektów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i terminów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i skrupulatność.
  • Znajomość programu Microsoft Excel w stopniu średnio zaawansowanym.
  • Znajomość wytycznych dla programów z funduszy europejskich, których beneficjentem może być uczelnia wyższa.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość sprawozdawczości w systemie SL2014

Co oferujemy:

  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • pracę z zespołem specjalistów z różnych obszarów, od których z pewnością wiele się nauczysz,
  • możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych, np. Erasmus+,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. trzynasta pensja, karta sportowo-rekreacyjna,dofinansowania wyjazdów wakacyjnych i udziału w wydarzeniach kulturalnych, dofinansowania do przedszkoli, preferencyjne warunki dostępu do Biblioteki Uniwersytetu Łódzkiego).

Oferty zawierające CV przyjmuje w okresie od dnia 15.11.2021 r. do dnia 21.11.2021r. Biuro Dziekana Wydziału Nauk o Wychowaniu UŁ e-mail: wnow@uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 15 listopada 2021 Termin nadsyłania ofert: 21 listopada 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Nauk o Wychowaniu, Biuro ds. Projektów Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: 1/1