pomocniczy pracownik obsługi

Dział Infrastruktury Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

OGŁOSZENIE O PRACĘ NA ETACIE:

POMOCNICZEGO PRACOWNIKA OBSŁUGI

Wydział Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego zatrudni na pełen etat w Dziale Infrastruktury pracownika do prac porządkowych:

Obowiązki: kompleksowe sprzątanie pomieszczeń biurowych, sal wykładowych, laboratoriów, ciągów komunikacyjnych, sanitariatów.

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat;

- stabilną pracę;

- pakiet świadczeń socjalnych.

Wymagania:

- doświadczenie zawodowe;

- sumienność i dokładność w wykonywanych pracach;

- dbałość o powierzony sprzęt i środki;

- umiejętność pracy indywidualnej i w zespole.

Wymagane dokumenty:

- CV (życiorys zawodowy)

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie odpowiedzi zawierających CV w terminie do28 listopada 2021 roku drogą elektroniczną na adres: joanna.gozdzik@biol.uni.lodz.pl lub na adres: Dział Infrastruktury Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Banacha 1/3, 90-237 Łódź.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 22 listopada 2021 Termin nadsyłania ofert: 28 listopada 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Infrastruktury Miasto: Łódź Stanowisko: pomocniczy pracownik obsługi Wymiar godzinowy: pełny etat