Dyrektor International Hub

International Hub Administracja

Uniwersytet Łódzki zatrudni

Dyrektora

International Hub

Zadania na stanowisku pracy

  • realizacja działań związanych z przygotowaniem i wdrożeniem procedur dotyczących zatrudniania nauczycieli akademickich przyjeżdżających z zagranicy oraz wyjeżdżających z UŁ;
  • realizacja zadań mających na celu zwiększenie atrakcyjność Uczelni na arenie międzynarodowej;
  • koordynacja współpracy naukowej między uczelniami zagranicznymi a UŁ;
  • pomoc w zarządzaniu strategicznymi międzynarodowymi projektami badawczymi i badawczo - edukacyjnymi;
  • podniesienie atrakcyjności oferty edukacyjnej Uniwersytetu Łódzkiego poprzez uzyskanie międzynarodowych akredytacji i rozwinięcie oferty międzynarodowych programów współpracy;
  • realizacja działań zwiększających widoczność Uczelni w rankingach międzynarodowych, we współpracy z Działem Kontroli Wewnętrznej i Analiz;
  • przygotowywanie raportów, analiz i zestawień z zakresu działań IHub oraz realizowanej w UŁ współpracy międzynarodowej na potrzeby wewnętrzne organizacji;
  • współtworzenie i wdrażanie strategii rozwoju Uniwersytetu Łódzkiego w obszarze współpracy międzynarodowej;

Wymagania stanowiska

  • umiejętność myślenia koncepcyjnego, przygotowywania strategii i projektów;
  • minimum 4- letnie, udokumentowane doświadczenie w realizacji międzynarodowych projektów badawczych i/ lub edukacyjnych;
  • doświadczenie w dziale HR w międzynarodowej organizacji, preferowana uczelnia wyższa;
  • znajomość zasad funkcjonowania centrów innowacji i zmian;
  • wykształcenie wyższe;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania terminów;

Oczekiwania

  • bardzo dobra znajomość zasad funkcjonowania uczelni wyższych;
  • posiadany certyfikat zarządzania projektami będzie dodatkowym atutem;
  • doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu jednostkami innowacyjnymi;
  • kreatywność i ambicja;
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy;
  • umiejętność zarządzania zespołem;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • bardzo dobra znajomość innego niż angielski języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy

  • pracę w uczelni o wiodącej pozycji naukowej i dydaktycznej, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie;
  • możliwość udziału w projektach oraz wyjazdach zagranicznych;
  • rozwój poprzez liczne inicjatywy doskonalenia umiejętności i kompetencji;
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem;
  • bogaty pakiet socjalny.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres e-mail: kanclerzul@uni.lodz.pl w terminie 15.12.2021r.

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 2 grudnia 2021 Termin nadsyłania ofert: 15 grudnia 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, International Hub Miasto: Stanowisko: Dyrektor International Hub Wymiar godzinowy: 1/1