specjalista ds. kontaktów z pracodawcami

Centrum Współpracy z Otoczeniem Administracja

Uniwersytet Łódzki
zatrudni
Specjalistę/Młodszego Specjalistę ds. kontaktów z pracodawcami
w Biurze Karier UŁ
(umowa na zastępstwo)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjackie);
  • min. rok stażu pracy;
  • doświadczenie zawodowe związane z marketingiem lub PR;
  • wysoki poziom kompetencji społecznych i personalnych;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • zorientowanie na klienta;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w realizacji działań z zakresu Employer Brandingu;
  • znajomość sektora szkolnictwa wyższego, w tym przepisów regulujących funkcjonowanie uczelni;
  • praktyczna umiejętność korzystania z narzędzi obróbki grafiki komputerowej.

Zakres obowiązków:

  • podtrzymywanie relacji z pracodawcami;
  • planowanie i realizacja działań promocyjnych dotyczących projektów Biura Karier oraz pracodawców;
  • wspieranie działań informacyjnych i wizerunkowych w mediach społecznościowych;
  • prace administracyjne (m.in. przygotowanie materiałów informacyjnych).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa na zastępstwo);
  • możliwość rozwoju zawodowego w największej uczelni publicznej w regionie;
  • realizację autorskich projektów;
  • szeroki pakiet socjalny, m.in.: dofinansowanie wypoczynku i rekreacji (karta Fit-Profit), dofinansowanie przedszkoli.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy o przesyłanie na adres natalia.tredowicz@uni.lodz.pl w terminie 30 dni od ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 10 grudnia 2021 Termin nadsyłania ofert: 10 stycznia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Współpracy z Otoczeniem Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista ds. kontaktów z pracodawcami Wymiar godzinowy: 1/1