specjalista

Instytut Romanistyki Wydział Filologiczny

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Łódzkiego poszukuje jedną osobę na ½ etatu na stanowisko specjalisty w grupie prac. nauk.-tech.

Przy projekcie Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój

(zatrudnienie od stycznia 2022)

Zadania:

  • Przygotowanie treści merytorycznych e-materiałów do nauki języka włoskiego na II i III etapie edukacyjnym.
  • Współpraca z redaktorami-korektorami na etapie przygotowania treści e-materiałów oraz ich multimedializacji i recenzji.
  • Współpraca z zespołem techniczno-informatycznym odpowiedzialnym za multimedializację e-materiałów.
  • Konsultacja z ekspertami oraz ocena multimediów w zakresie merytorycznym pod kątem specjalnych potrzeb edukacyjnych oraz przestrzegania praw autorskich.
  • Wsparcie w planowaniu wykorzystania elementów graficznych i dźwiękowych pod względem dostępności i rozmieszczenia w e-materiałach w sposób w pełni zapewniający wysoką wartość dla każdego ucznia

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe co najmniej magisterskie;
  • kwalifikacje zawodowe zgodnie z zajmowanym stanowiskiem lub wykonywaną pracą na rzecz edukacji w zakresie nauczania języka obcego lub innego przedmiotu humanistycznego
  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy dydaktycznej w systemie edukacji w charakterze nauczyciela/ nauczyciela akademickiego lub edukatora lub nauczyciela konsultanta/doradcy metodycznego w obszarze wybranego języka obcego lub innego przedmiotu humanistycznego;
  • znajomość pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint;
  • sumienność i terminowość.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pracę w miłej atmosferze w przyjaznym zespole;
  • pracę przy projekcie unijnym – Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój;
  • możliwość rozwoju;
  • dostosowanie stanowiska i trybu pracy do potrzeb wynikających z ewentualnego orzeczenia o niepełnosprawności.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres malgorzata.gajec@filologia.uni.lodz.pl w terminie do 13 styczna 2022r. Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 13 grudnia 2021 Termin nadsyłania ofert: 13 stycznia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Filologiczny, Instytut Romanistyki Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: 1/2 etatu