informatyk-architekt BI

Centrum Informatyki Administracja

Architekt BI

Opis stanowiska

W zakres obowiązków wchodzić będą:

  • Analiza wymagań, projektowanie i implementacja elementów systemu,
  • Współpraca z doświadczonym zespołem programistów,
  • Możliwość realizacji działań na różnych etapachfunkcjonowania projektów,
  • Realizacja unikatowych projektów szytych na miarę potrzeb Uniwersytetu Łódzkiego.

Wymagania

  • Minimum 8 lat doświadczenia w tworzeniu hurtowni danych i rozwiązań raportowych w projektach komercyjnych
  • Minimum 3 lata doświadczenia z tworzeniem modeli analitycznych i raportów w Power BI
  • Minimum 2 lata doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych lub szkoleniowych
  • Biegła znajomość SQL i DAX
  • Umiejętność przetwarzania danych i organizowania procesów ETL
  • Legitymowanie się certyfikatami Microsoft z zakresu SQL Server/Analiza Danych
  • Umiejętności trenerskie potwierdzone certyfikatem
  • Znajomość zasad biznesowej wizualizacji danych
  • Umiejętność zaprojektowania i utworzenia aplikacji (konsolowej, ) w C# lub VB.NET
  • Znajomość j. angielskiego pozwalająca na dogłębne zrozumienie dokumentacji/materiałów dydaktycznych i przekazanie zebranej wiedzy

Mile widziane :

Co oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • System premiowy i bonusowy,
  • Ciągły rozwój poprzez szkolenia techniczne, językowe i konferencje branżowe,
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, karta FitProfit, dofinasowanie zajęć sportowych, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowaniezakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci).

Dołącz do nas!

Na stanowisku Architekta BI / DWH będziesz uczestniczyć w całym procesie planowania, projektowania i wdrażania narzędzi klasy Business Intelligence, oraz wspierających je systemów baz i Hurtowni Danych. Twoje obowiązki obejmą cały proces od zbierania wymagań, projektowania, podziału prac w zespole implementacyjnym, przekazania wiedzy, nadzoru nad postępami aż po dostarczenie gotowych produktów dla użytkowników końcowych.

Znajomość modelowania wielowymiarowego oraz podstawowych zagadnień związanych z controllingiem pozwoli zatrudnionej osobie na szybszy start i bardziej aktywny udział w prowadzonych projektach.

Oferty proszę przesyłać na adres: ci@uni.lodz.pl w okresie 5 dni od ukazania się ogłoszenia.

Data ogłoszenia: 27 grudnia 2021 Termin nadsyłania ofert: 31 grudnia 2021
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: informatyk-architekt BI Wymiar godzinowy: pełen etat