Pracownik administracyjny

Administracja Administracja

Szkoła Doktorska Nauk Społecznych UŁ

poszukuje osoby na stanowisko

pracownik administracyjny/Sekretarz Szkoły Doktorskiej

Zadania:

  • Organizowanie procesów funkcjonowania Szkoły Doktorskiej (m.in. rekrutacja, kształcenie, ocena, wydatkowanie środków finansowych)
  • Obsługa administracyjna doktorantów polskich i zagranicznych
  • Współpraca z promotorami, wykładowcami, doktorantami oraz jednostkami administracyjnymi UŁ
  • Organizacja pracy sekretariatu
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji wewnątrz oraz poza Szkołą Doktorską
  • Zbieranie danych, analiza, raportowanie, tworzenie pism, prezentacji oraz podsumowań dla Władz UŁ, Rady Szkoły, Dyrektora, GUS, POLON
  • Prowadzenie systemu kancelaryjnego i archiwizacja dokumentów
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonych związanie z funkcjonowaniem Szkoły Doktorskiej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • znajomość pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint
  • znajomość KPA oraz Ustawy o Szkolnictwie Wyższym i Nauce
  • wysokie kompetencje organizacyjne, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • umiejętność koordynowania zadań i radzenie sobie z wielozadaniowością
  • umiejętności komunikacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • ciekawe i różnorodne zadania
  • dużą samodzielność pracy
  • możliwość rozwoju
  • pracę w miłej i otwartej atmosferze
  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • trzynastą pensję w roku (pod warunkiem przepracowania co najmniej 6 miesięcy)
  • pakiet socjalny (m.in. karta FitProfit, wczasy „pod gruszą”, zniżki na wydarzenia kulturalne)

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres dyrektorsdns@uni.lodz.pl w terminie do 24 stycznia 2022 r.

Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 11 stycznia 2022 Termin nadsyłania ofert: 24 stycznia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Administracja Miasto: Łódź Stanowisko: Pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: 1/1