pracownik administracyjny

Dział Księgowości Administracja

Uniwersytet Łódzki

z a t r u d n i

pracownika administracyjnego

w Dziale Księgowości UŁ

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne w zakresie rachunkowości lub ekonomii,
  • biegła obsługa komputera - pakiet MS Office (zwłaszcza Excel),
  • znajomość podstawowychzasad księgowania kosztów i przychodów,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Dodatkowe kryteria:

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy,
  • bardzo dobre zdolności komunikacji i współpracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność przekazywania informacji.

Zakres obowiązków :

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego,
  • zatwierdzanie i dekretowanie dokumentów zakupu i sprzedaży,
  • ewidencja przychodów działalności dydaktycznej, naukowo – badawczej oraz
    pozostałych przychodów operacyjnych,
  • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • sporządzanie zestawień i raportów w programie Excel.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. karta sportowo-rekreacyjna, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny).
  • Możliwość udziału w wyjazdach zagranicznych np. Erasmus+

Dokumenty aplikacyjne (CV oraz list motywacyjny) prosimy składać w terminie do dnia 31.01.2022 r. na adres e-mailowy: dk@uni.lodz.pl, telefon: (42) 635-40-98.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 17 stycznia 2022 Termin nadsyłania ofert: 31 stycznia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Księgowości Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik administracyjny Wymiar godzinowy: pełny etat