młodszy specjalista

Dział Administracyjny Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni

pracownika administracyjnego

w pełnym wymiarze czasu pracy

Zakres zadań:

  • obsługa administracyjna jednostek organizacyjnych Wydziału;
  • prowadzenie spraw związanych m. in. z rozliczeniami finansowo-księgowymi (tworzenie, procedowanie i rozliczanie dokumentów finansowych, umów, delegacji itd.);
  • procedowanie spraw związanych z obsługą i rozliczeniem projektów naukowych;
  • opracowanie wykładni projektowych dotyczących PZP;
  • przygotowywanie zamówień publicznych;
  • przygotowywanie danych statystycznych, sprawozdań i raportów;
  • obsługa systemów wymaganych na stanowisku, wspierających pracę Działu;
  • podejmowanie interesantów, przyjmowanie dokumentów i procedowanie zleconych spraw;
  • prowadzenie systemu kancelaryjnego i archiwizacja dokumentów;
  • współpraca z Władzami Wydziału, Kierownikami i pracownikami jednostek Wydziału, Administracji UŁ (m. in. Centrum Nauki UŁ) oraz osobami spoza UŁ w ramach realizowanych zadać;
  • inne obowiązki zlecone przez przełożonych.

Oczekiwane umiejętności:

  • wykształcenie wyższe;
  • dobra obsługa komputera (znajomość pakietu MS: Word, Excel, PowerPoint) i urządzeń biurowych;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • wysoka kultura osobista, umiejętność komunikacji,
  • punktualność, dokładność, sumienność, terminowość;
  • dobra organizacja pracy;
  • wielozadaniowość i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • inicjatywa i samodzielność w działaniu.

Dodatkowo mile widziane:

  • doświadczenie w pracy administracyjnej, szczególnie w zakresie prowadzenia rozliczeń finansowo-księgowych;
  • znajomość obsługi/rozliczania projektów badawczych;
  • prawo jazdy kat. B.

Co oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • przyjazną atmosferę pracy w zespole ludzi z pasją, przyjaznych i profesjonalnych;
  • atrakcyjny i szeroki pakiet socjalny.

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny należy dostarczyć elektronicznie na adres:

dzial.administracyjny@biol.uni.lodz.pl

(temat: konkurs_ pracownik administracyjny_2022)

do dnia 4 lutego 2022 roku.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru telefonu komórkowego i adresu e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone będzie okresem próbnym.

Data ogłoszenia: 20 stycznia 2022 Termin nadsyłania ofert: 4 lutego 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Dział Administracyjny Miasto: Stanowisko: młodszy specjalista Wymiar godzinowy: pełny etat