specjalista

Biuro Karier Administracja

Uniwersytet Łódzki

zatrudni

Specjalistę ds. projektów

w Biurze Karier UŁ

(umowa o pracę)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjackie);
  • min. 3- letnie doświadczenie w aplikowaniu i wdrażaniu projektów realizowanych w ramach EFS;
  • znajomość generatorów SL2014 oraz SOWA;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2;
  • wysoki poziom kompetencji społecznych i personalnych;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • zorientowanie na klienta;

Dodatkowe atuty:

  • znajomość różnych metodyk zarządzania projektami (m.in. Agile, Scrum, Prince2);
  • znajomość sektora szkolnictwa wyższego, w tym przepisów regulujących funkcjonowanie uczelni;
  • pełne zaangażowanie w wykonywane obowiązki, skrupulatność oraz dokładność;
  • czerpanie przyjemności z kontaktu z ludźmi, rozmów i udzielania wsparcia w rozwiązywaniu ich problemów.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektu i dokumentacji projektowej,
  • kierowanie procesem rekrutacji uczestników i ich obsługa,
  • opracowanie harmonogramów szkoleń i nadzór nad ich realizacją,
  • współpraca z zespołem projektowym,
  • wprowadzanie danych do systemów informatycznych do obsługi projektów,
  • realizacja rzeczowo-finansowa projektu,
  • raportowanie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • stacjonarny tryb pracy,
  • prywatną opieka medyczna,
  • kartę sportowa FitProfit,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • zdobycie doświadczenia w pracy w jednym z czołowych uniwersytetów w Polsce

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy o przesyłanie na adres przemyslaw.fabjanowski@uni.lodz.pl w terminie 7 dni od ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 31 stycznia 2022 Termin nadsyłania ofert: 7 lutego 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Biuro Karier Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista