młodszy specjalista

Centrum Zapobiegania Zagrożeniom Biologicznym Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Centrum Zapobiegania Zagrożeniom Biologicznym Wydziału BiOŚ UŁ

zatrudni młodszego specjalistę
w grupie pracowników administracyjnych w wymiarze ½ etatu

Wymagania oraz zakres obowiązków na stanowisku młodszego specjalisty w grupie pracowników administracyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum poziom C1);
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego;
  • Biegła znajomość pracy z pakietem MS OFFICE (narzędzia WORD, EXCELL oraz OUTLOOK);
  • Doświadczenie w pracy z mediami społecznościowymi;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów z osobami z zagranicy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do delegacji zagranicznych.

Zakres zadań:

  • Utrzymywanie kontaktu z partnerami (zarówno polskimi jak i zagranicznymi) projektów koordynowanych przez CZZB;
  • Obsługa logistyczno-administracyjna gości zapraszanych przez CZZB w ramach prowadzenia projektów koordynatorskich;
  • Organizowanie i obsługa wydarzeń koordynowanych przez CZZB (wizyty studyjne, warsztaty projektowe, wydarzenia upowszechniające wyniki projektów);
  • Prowadzenie zestawień wydatków prowadzonych przez CZBB oraz partnerów konsorcjum
    w ramach projektów koordynatorskich;
  • Przygotowywanie wpisów i obsługa mediów społecznościowych dedykowanych dla projektów koordynatorskich prowadzonych przez CZZB;
  • Wprowadzanie dokumentów finansowych do systemu Uniwersytetu Łódzkiego;
  • Przygotowywanie dokumentów finansowych (umowy, rachunki) w ramach projektów prowadzonych przez CZZB.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny sprosimy przesyłać na adres michal.bijak@biol.uni.lodz.pl w terminie do 4 lutego 2022 r. Zastrzegamy kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 31 stycznia 2022 Termin nadsyłania ofert: 4 lutego 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Centrum Zapobiegania Zagrożeniom Biologicznym Miasto: Stanowisko: młodszy specjalista Wymiar godzinowy: 1/2 etatu