referent ds. administracyjnych

Wydział Matematyki i Informatyki Wydział Matematyki i Informatyki

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Łódzkiego

poszukuje na zastępstwo pracownika administracyjnego do Dziekanatu Wydziału

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- biegła znajomość języka angielskiego;

- doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym (mile widziane w uczelni wyższej);

- mile widziana obsługa uczelnianych systemów informatycznych (system USOS)

- biegła znajomość pakietu MS Office;

- dobra organizacja pracy;

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- samodzielność, systematyczność, terminowość.

Zadania:

- obsługa administracyjna spraw studenckich związanych z tokiem studiów ( w tym obcokrajowców);

- prowadzenie dokumentacji przebiegu studiów;

- obsługa spraw związanych z rekrutacją na studia;

- sporządzanie statystyk;

- wykonywanie innych poleceń bezpośredniego przełożonego.

Oferujemy:

- pracę w stałych godzinach w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji;

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać do 18.02.2022 r. na adres katarzyna.zapotoczna@wmii.uni.lodz.pl .

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 2 lutego 2022 Termin nadsyłania ofert: 18 lutego 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Matematyki i Informatyki, Wydział Matematyki i Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: referent ds. administracyjnych Wymiar godzinowy: etat