młodszy specjalista

Dział Jakości Kształcenia i Obsługi Studenta Wydział Zarządzania

Uniwersytet Łódzki z a t r u d n i

pracownika na stanowisko: młodszy specjalista

w Dziale Jakości Kształcenia i Obsługi Studenta na Wydziale Zarządzania UŁ
w pełnym wymiarze czasu pracy

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność sporządzania pism urzędowych, prawnych
  • umiejętność prawidłowego rozumienia i zastosowania przepisów prawnych, odnoszących się do szeroko pojętej nauki w tym, łatwość w ich przyswajaniu i interpretowaniu
  • mile widziana obsługa uczelnianych systemów informatycznych – poziom krajowy (preferowany system USOS)
  • duże zdolności interpersonalne i umiejętność budowania relacji z ludźmi, zwłaszcza w środowisku naukowym
  • wysoki poziom samodzielności i odpowiedzialności w działaniu
  • gotowość do pracy w wybrane soboty
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności organizacyjne oraz pracy pod presją czasu
  • wysoka kultura osobista, otwartość, konsekwencja w działaniu
  • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

OBOWIĄZKI:

  • kompleksowa obsługa spraw studenckich związanych z tokiem studiów
  • obsługa spraw związanych z rekrutacją na studia, przygotowywanie dokumentacji związanej z podjęciem studiów
  • dokumentowanie przebiegu studiów

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełen etat
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet socjalny
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwiązań
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych i zaangażowanych

Oferty przyjmuje i informacji udziela w okresie pięciu dni od ukazania się ogłoszenia kierownik Działu Jakości Kształcenia i Obsługi Studenta WZ, Łódź, ul. Matejki 22/26, p. 5, tel. 601 081 090, malgorzata.morawczynska@uni.lodz.pl

Data ogłoszenia: 8 lutego 2022 Termin nadsyłania ofert: 13 lutego 2022 Termin rozstrzygnięcia: 15 lutego 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania, Dział Jakości Kształcenia i Obsługi Studenta Miasto: Łódź Stanowisko: młodszy specjalista Wymiar godzinowy: pełny etat