młodszy bibliotekarz

Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego Jednostki Ogólnouczelniane

zatrudni

pracownika na stanowisku młodszego bibliotekarza

w Bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego

w wymiarze pełnego etatu

Miejsce wykonywania pracy: Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Wymiar czasu pracy: pełny wymiar czasu pracy (praca zmianowa)

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Dobra znajomość obsługi komputera (Microsoft Office) i urządzeń peryferyjnych;
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku oraz dyżury sobotnie

i niedzielne.

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca realizacja zamówień na materiały biblioteczne;
  • Obsługa bibliotecznego systemu komputerowego;
  • Włączanie na bieżąco do magazynów zwróconych materiałów bibliotecznych oraz
  • Przenoszenie zbiorów;
  • Udział przy selekcji księgozbioru;
  • Udział w skontrum;
  • Wyłączanie z księgozbioru pozycji zniszczonych przeznaczonych do oprawy;

systematyczne sprawdzanie poprawnego układu księgozbioru na półkach;

  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie swojej oferty (CV oraz list motywacyjny) w wersji elektronicznej na adres e-mail: sekretariat@lib.uni.lodz.pl w terminie 14 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 14 lutego 2022 Termin nadsyłania ofert: 27 lutego 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Jednostki Ogólnouczelniane, Biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego Miasto: Łódź Stanowisko: młodszy bibliotekarz