pracownika naukowo-technicznego

Katedra UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Katedra UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej

Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego,

poszukuje pracownika naukowo-technicznego do realizacji zadań w projekcie KE LIFERADOMKLIMA-PL

Wymiar zatrudnienia: ½ etatu.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (okres próbny 3 miesiące - od 1 marca 2022 r. do 31 maja 2022 r.) z możliwością przedłużenia do 31 grudnia 2022 r.

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych licencjackich/inżynierskich, albo magisterskich na kierunku Ochrona Środowiska, Biologia, Biotechnologia lub pokrewnym;
  • Znajomość obsługi komputera w zakresie programów: Word, Excel, PowerPoint, Statistica;
  • Biegła znajomość języka polskiego w mowie i piśmie, znajomość języka angielskiego;
  • Twórcze podejście do powierzonych zadań;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie materiałów do opracowania programu pn.: "AFTER LIFE PLAN" oraz "LEYMAN'S REPORT" w ramach projektu LIFERADOMKLIMA-PL (zadanie E3 i F3)
  • Inne powierzone przez bezpośredniego przełożonego (Kierownika Projektu LIFERADOMKLIMA-PL) obowiązki organizacyjne.

Dokumenty aplikacyjne (podanie o zatrudnienie skierowane do Dziekana, CV, list motywacyjny, kopia dyplomu) należy składać osobiście lub drogą pocztową do dnia 23 lutego 2022 r. (włącznie), w sekretariacie Katedry UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska UŁ, ul. Banacha 12/16, 90-237 Łódź, (tel. 42-635-44 38) lub na adres mailowy boguslawa.brewinska@biol.uni.lodz.pl

W ofercie prosimy o dopisanie oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1977 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2018 poz. 1000)

Termin rozstrzygnięcia: 24 lutego 2022 r.

W przypadku przesyłek pocztowych decyduje data nadejścia przesyłki w ww. terminie.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmów tylko z wybranymi osobami. Dojazd i pobyt odbywa się na koszt własny kandydata.

Data ogłoszenia: 14 lutego 2022 Termin nadsyłania ofert: 23 lutego 2022

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Katedra UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej, Łódź Stanowisko: pracownik naukowo-techniczny Wymiar godzinowy 1/2 etatu

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Katedra UNESCO Ekohydrologii i Ekologii Stosowanej Miasto: Łódź Stanowisko: pracownika naukowo-technicznego Wymiar godzinowy: 1/2 etatu