Specjalista ds. employer brandingu i kontaktów z pracodawcami

Biuro Karier Administracja

Uniwersytet Łódzki
zatrudni
Specjalistę ds. employer brandingu i kontaktów z pracodawcami
w Biurze Karier UŁ (umowa o pracę)

Zakres obowiązków:

  • planowanie i realizacja strategii współpracy Biura Karier z pracodawcami;
  • budowanie i aktualizowanie oferty uczelni dla partnerów biznesowych i instytucjonalnych;
  • zarządzanie relacjami z kluczowymi partnerami biznesowymi;
  • wspieranie pracodawców w działaniach z obszaru on-campus recruitment (m.in. targi pracy, spotkania wirtualne i na kampusie, recruitment days etc);
  • zarządzanie uczelnianym portalem praktyk, pracy i staży (serwis rekrutacyjny Biura Karier);
  • wspieranie działań informacyjnych i wizerunkowych w mediach społecznościowych;
  • wspieranie projektów realizowanych w Biurze Karier;
  • prace administracyjne (m.in. przygotowanie materiałów informacyjnych).

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (min. licencjackie);
  • min. roczne doświadczenie zawodowe związane z marketingiem lub PR;
  • wysoki poziom kompetencji społecznych i personalnych;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • zorientowanie na klienta;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2.

Dodatkowe atuty:

  • doświadczenie w obsłudze klienta i realizacji działań i eventów z zakresu Employer Brandingu;
  • praktyczna umiejętność korzystania z narzędzi obróbki grafiki komputerowej (np. Canva, Adobe Illustrator);
  • znajomość sektora szkolnictwa wyższego.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • bogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m.in. 13-te wynagrodzenie, dofinansowanie wypoczynku etc.)
  • prywatną opieka medyczna,
  • kartę sportowa FitProfit,
  • grupowe ubezpieczenie na życie,
  • zdobycie doświadczenia w pracy w jednym z czołowych uniwersytetów w Polsce

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy o przesyłanie na adres natalia.tredowicz@uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzenia rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 15 lutego 2022 Termin nadsyłania ofert: 16 marca 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Biuro Karier Miasto: Łódź Stanowisko: Specjalista ds. employer brandingu i kontaktów z pracodawcami Wymiar godzinowy: 1/1