informatyk-specjalista ds. wdrożeń systemów typu CRIS

Centrum Informatyki Administracja

CENTRUM INFORMATYKI UŁ

zatrudni

Specjalista ds. wdrożeń systemów typu CRIS

Opis stanowiska

  • wdrażanie systemów informatycznych
  • opracowywanie analiz przedwdrożeniowych
  • tworzenie i uzupełnianie dokumentacji
  • prowadzenie opieki powdrożeniowej i koordynacja zgłoszeń serwisowych
  • przeprowadzanie szkoleń dla użytkowników
  • konsultacje telefoniczne

W zakres obowiązków wchodzić będą:

  • Udział we wdrożeniu Systemu Ewidencji Osiągnięć (SEO)typu CRIS .
  • Dostosowanie SEO do potrzeb Uniwersytetu Łódzkiego.
  • Testowanie i wdrażanie wykonanych modyfikacji
  • Tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów ETL
  • Analiza zgłaszanych problemów.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.
  • Wsparcie użytkowników.
  • Tworzenie: raportów, etykiet, zestawień i statystyk

Wymagania

  • Udział w co najmniej 3 wdrożeniach systemu typu CRIS z wykazu euroCRIS
  • Umiejętność posługiwania się systemami wspierającymi pracę grupową (Git, Redmine)
  • Znajomość repozytorium treści Apache Jackrabbit,baz danych mongoDB, Postgresql, JMS np. Hazelcast
  • Bardzo dobra znajomość języka Java.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów programistycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Co oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia poprzez uczestnictwo w dużych projektach,
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie,
  • System premiowy i bonusowy,
  • Pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem,
  • Bogaty pakiet socjalny (m.in. karta FitProfit, dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny, kasa zapomogowo-pożyczkowa, pożyczki mieszkaniowe, dofinansowanie zajęć sportowych).

Oferty zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mailowy: ci@uni.lodz.pl w okresie 5 dni od daty ukazania się ogłoszenia.

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 25 lutego 2022 Termin nadsyłania ofert: 3 marca 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Informatyki Miasto: Łódź Stanowisko: informatyk-specjalista ds. wdrożeń systemów typu CRIS Wymiar godzinowy: pełen etat