specjalista na etacie administracyjnym w Centrum Kształcenia Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ

Centrum Kształcenia Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

Uniwersytet Łódzki zatrudni
specjalistę na etacie administracyjnym
w Centrum Kształcenia Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za system planowania obciążeń dydaktycznych, realizację rozkładów zajęć oraz obsługę administracyjną, w tym współpracę z innymi Wydziałami UŁ, wykonywaną w powyższym zakresie.

Główne obowiązki:

  • planowanie i koordynacja prac związanych z przygotowywaniem, a także realizacją procesu dydaktycznego na Wydziale;
  • prowadzenie spraw związanych z planowaniem i wykonaniem obciążeń dydaktycznych nauczycieli akademickich Wydziału;
  • obsługa danych komputerowych oraz ich aktualizacja w zakresie niezbędnym do prowadzenia zajęć dydaktycznych;
  • prace związane z prawidłowym działaniem systemu rozliczania pracowników z wykonanego pensum;
  • współpraca z innymi jednostkami UŁ w zakresie powierzonych zadań;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym (mile widziane w uczelni wyższej);
  • umiejętność analitycznego myślenia i szukania rozwiązań;
  • wysoki poziom odpowiedzialności za powierzane zadania i samodzielność w ich realizacji;
  • łatwość w nawiązywaniu współpracy i prowadzeniu bieżącej komunikacji;
  • doskonałe zdolności interpersonalne;
  • praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office, Word, Excel, Teams;

Oferujemy:

  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą zespole;
  • elastyczność i samodzielność działania w odniesieniu do powierzonego zakresu zadań;
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku pracy;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

CV wraz z listem motywacyjnym należy przesłać w terminie od 03.03.2022 do 09.03.2022 (do godz. 15.00), na adres e-mail: dorota.jary@uni.lodz.pl

Zastrzegamy sobie prawo przeprowadzania rozmów kwalifikacyjnych tylko z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 3 marca 2022 Termin nadsyłania ofert: 9 marca 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny, Centrum Kształcenia Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista na etacie administracyjnym w Centrum Kształcenia Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ Dyscyplina naukowa: Centrum Kształcenia Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego UŁ Wymiar godzinowy: 1 etat