specjalista

Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Instytut Mikrobiologii Biotechnologii i Immunologii, Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych

poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty - pracownik naukowo-techniczny

Zgłoszenie na konkurs należy przesłać mailowo:

aleksandra.budzynska@biol.uni.lodz.pl

Wymagania:

- wykształcenie wyższe;

- doświadczenie w pracy laboratoryjnej;

- obsługa podstawowego sprzętu laboratoryjnego;

- dobra znajomość pakietu MS Office;

- dobra organizacja pracy;

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

- inicjatywa i samodzielność w działaniu;

Zadania:

- nadzór nad salami dydaktycznymi Instytutu (przygotowanie odczynników, posiewów do celów dydaktycznych);

- prowadzenie ewidencji majątku;

- sporządzanie zamówień i ich zakup;

- obsługa Portalu Pracowniczego;

- przygotowanie zbiorczych danych oraz pism;

- sporządzanie zestawień do przetargów na materiały laboratoryjne/biurowe;

Oferujemy:

- pracę w stałych godzinach w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji;

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony;

- bogaty pakiet socjalny (m.in. trzynasta pensja, karta sportowo-rekreacyjna, dofinansowanie do: przedszkoli, wyjazdów wakacyjnych, udziału w wydarzeniach kulturalnych);

Warunki pracy:

  • Miejsce pracy: Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych, ul. Banacha 12/16 budynek.A
  • Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
  • Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
  • Wymiar etatu: 1/1

Data ogłoszenia: 16 marca 2022 Termin nadsyłania ofert: 20 marca 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych Miasto: Łódź Stanowisko: specjalista Wymiar godzinowy: pełny etat