Młodszy specjalista

Dział Płac Administracja

Uniwersytet Łódzki
zatrudni
młodszego specjalistę ds. płac
w Dziale Płac (w pełnym wymiarze)

Zadania na stanowisku pracy:

  • sporządzanie listy wypłat wynagrodzeń, zasiłków i innych należności z tytułu umów o pracę i innych umów oraz dokonywanie potrąceń z wynagrodzeń, w zakresie przydzielonej grupy pracowników;
  • sporządzanie informacji o rocznych dochodach i potrąconym podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • rozliczanie składki na ubezpieczenia społeczne i ubezpieczenie zdrowotne zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie;
  • prowadzenie rozliczeń w zakresie podatku dochodowego od osób fizycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;
  • wyliczanie podstawy emerytur i rent w zakresie przydzielonej grupy pracowników;
  • obsługa Pracowniczego Programu Kapitałowego;
  • bieżąca obsługa płacowa pracowników;
  • wyliczenia stawek wynagrodzeń na potrzeby projektów;

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata;
  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości lub doświadczenie w księgowaniu wynagrodzeń;
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office (Word, Excel-poziom pozwalającym na dokonywanie analiz i przeliczeń),
  • znajomość przepisów Kodeksu Pracy;
  • znajomość przepisów Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych;
  • znajomość przepisów Ustawy o Systemie Ubezpieczeń Społecznych;
  • mile widziana znajomość Ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce z dnia 20 lipca 2018 r., przepisów dotyczących rozliczeń podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych cudzoziemców.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji na rynku, gwarantującej stabilne i atrakcyjne zatrudnienie
  • pracę w zespole ludzi przyjaznych, zaangażowanych i z dużym doświadczeniem
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pracowniczy program emerytalny).

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres

e-mail:aneta.oginska@uni.lodz.pl z dopiskiem „Specjalista ds. płac”

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami.

Data ogłoszenia: 18 marca 2022 Termin nadsyłania ofert: 15 kwietnia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Dział Płac Miasto: Łódź Stanowisko: Młodszy specjalista Wymiar godzinowy: 1/1