pracownik naukowo-techniczny

Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Instytut Mikrobiologii Biotechnologii i Immunologii, Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych

zatrudni pracowników naukowo-technicznego

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- znajomość pakietu MS Office;

- podstawowa znajomość i obsługa sprzętu laboratoryjnego oraz biurowego;

- umiejętność radzenia sobie z problemami technicznymi;

- dobra organizacja pracy;

- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

- inicjatywa i samodzielność w działaniu;

- mile widziane uprawnienia do obsługi autoklawów i wymiany butli ze sprężonymi gazami;

- umiejętność przestrzeganie standardów bezpieczeństwa pracy;

- sprawność manualna;

Zadania:

- konserwacja sprzętu, urządzeń i aparatury będącej na wyposażeniu Laboratorium;

- przygotowanie i konserwacja sprzętu audio-video do prowadzenia zajęć dydaktycznych Instytutu;

- aktualizacja dokumentacji BHP (list odczynników i kart charakterystyk, piktogramów)

- nadzór nad gospodarką odpadami medycznymi;

- odpowiedzialność za stan techniczny pomieszczeń należących do Laboratorium;

- sporządzanie specyfikacji do przetargu na aparaturę badawczą i sprzęt techniczny;

- sporządzanie zamówień i ich zakup;

Oferujemy:

- pracę w stałych godzinach w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji;

- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas określony;

- bogaty pakiet socjalny (m.in. trzynasta pensja, karta sportowo-rekreacyjna, dofinansowanie do: przedszkoli, wyjazdów wakacyjnych, udziału w wydarzeniach kulturalnych);

Data ogłoszenia: 01.04.2022 r.

Termin składania ofert: do 08.04.2022 r.

Zgłoszenie na konkurs należy przesłać mailowo:

aleksandra.budzynska@biol.uni.lodz.pl

Warunki pracy:

· Miejsce pracy: Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych, ul. Banacha 12/16 budynek.A

· Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

· Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

· Wymiar etatu: 1/1

Data ogłoszenia: 1 kwietnia 2022 Termin nadsyłania ofert: 8 kwietnia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska, Laboratorium Usług Mikrobiologiczno-Technicznych Miasto: Łódź Stanowisko: pracownik naukowo-techniczny Wymiar godzinowy: pełny etat