Pomocniczy pracownik obsługi (sprzątanie)

Centrum Zarządzania Majątkiem Administracja

Centrum Zarządzania Majątkiem Uniwersytetu Łódzkiego

zatrudni pracownika na stanowisko – pomocniczy pracownik obsługi (sprzątanie)

w Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym UŁ ul. Kopcińskiego 16/18

Wymagania podstawowe:

  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, uprzejmość, opanowanie,
  • dobry stan zdrowia
  • gotowość do pracy w weekendy
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • stabilne stanowisko pracy w jednostce budżetowej,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku pracownika
    i członków rodziny, dofinansowanie zakupu biletów na imprezy kulturalne, dofinansowanie przedszkola dla dzieci, pożyczki mieszkaniowe, pracowniczy program emerytalny),
  • dobrą atmosferę pracy.

Główne obowiązki:

  • systematyczne sprzątanie oraz zachowanie czystości i porządku w budynku (hol główny, recepcja, szatnia, pomieszczenia ogólnego użytku),
  • bieżące sprzątanie pokoi mieszkalnych (wymiana pościeli i ręczników),
  • dbanie o wizerunek i estetykę recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające ww. wymagania prosimy o przesłanie swojej oferty (CV oraz list motywacyjny) w wersji elektronicznej na adres e-mail: lidia.kolbus@uni.lodz.pl do dnia 04.04.2022

Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej jedynie z wybranymi kandydatami.

Data ogłoszenia: 24 marca 2022 Termin nadsyłania ofert: 4 kwietnia 2022
Instytucja: Uniwersytet Łódzki, Administracja, Centrum Zarządzania Majątkiem Miasto: Łódź Stanowisko: Pomocniczy pracownik obsługi (sprzątanie) Wymiar godzinowy: 1/1